2. Recenzije hotela u državi ALB
  3. Recenzije hotela u državi ALB
Jadranska obala Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Apartmani NIT 3 Ocena gostiju: 7

„Apartman je veliki i može da primi i 4 osobe. Na 5 min peške od plaže.”

• Apartments Hanna Ocena gostiju: 10

„Idealan odmor za porodicu u miru. Smeštaj odličan. Domaćini divni i izrazito ljubazni, dostupni u svakom momentu, po svakom pitanju. Sve najlepše preporuke.”

• Blue Star Apartments Ocena gostiju: 10

„Bazen predivan. Domacini prijatni i jako ljubazni.”

• Monte Bar Ocena gostiju: 9

„U stanu je apsolutno sve novo. Prostran je i funkcionalan. Stan je bio opremljen svim stvarima potrebnim za boravak i od mesec dana: Hemije (prašak za veš, omekšivač, kupke, toalet papir, ubrusi, sredstva za čišćenje, osveživači vazduha i dr.); posteljine, peškiri, krpe; posuđe, hrana i začini; uređaji (mašina za veš, pegla i daska za peglanje, internet, tv, kablovska). Krevet je preudoban. Kupatilo ima podno grejanje. Kuhinja je dobro opremljenja. Lokacija je savršena, miran kraj, plaža je vrlo blizu - 5 minuta hoda, blizu su marketi, kao i centar grada.”

• Apartmani Mozaici Ocena gostiju: 10

„Apartman ima apsolutno sve potrebno za prijatan odmor na moru.Odlična lokacija, stanlić prijatan, nov, domaćica preljubazna. Imali smo potpunu komociju kao da smo kod kuće. Fantastična poslastičarnica u blizini, mnogo lijepih plaža u samom Risnu, ali i u blizini.Od nas svaka preporuka!”

• Mimoza Apartments Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo Ok.”

• Villa Marija Ocena gostiju: 10

„Dobrodoslica, cist i uredan studio apartman, prostran parking i veoma draga gazdarica Marijs”

• Apartment Milna Ocena gostiju: 10

„Sve nam se svidelo.Ljubazni domacini i odlicne sobe..Sjajna lokacija .”

• APARTMAN SIKI Ocena gostiju: 10

„Iako smo dosta kasno došli na lokaciju zbog kašnjenja leta, domaćin nas je dočekao,i uveo u potpuno opremljen i prijatno rashladjen apartman. Šteta što nismo ostali koji dan duže. Parking obezbijedjen.”

• Renome Ocena gostiju: 4

„Lokacija je jako dobra,osoblje je u suštini predusretljivo i to je možda i jedina pozitivna stvar.”