2. Egipt – opinie o hotelach
  3. Red Sea Governorate – opinie o hotelach
Red Sea Governorate Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Doskonały obiekt. Czołówka podróży po świecie. Świetnie dobrany personel, nauczony etykiety. Pokoje czyściutkie i doskonale zaaranżowane.”

• „Wszystko! Wracamy wciąż do tego hotelu z ogromną przyjemnością! Spędzamy ostatnio tutaj więcej czasu niż w domu, bo… to jest nasz drugi dom! Personel jest znakomity! Zawsze możemy na nich liczyć i zaskakują nas z każdym pobytem coraz bardziej! Ogromne podziękowania dla Pana menagera Hassan Attia za wszystkie niespodzianki :-) Zarówno my jak i nasze dzieci, rodzina, znajomi uwielbiają to miejsce i każdemu z czystym sumieniem polecamy pobyt w tym hotelu! Jest perfekcyjnie! Będziecie chcieli wracać, tak samo jak my ❤️”

• „Miejsce rodzinne, bezpieczne, przyjazne. Idealna czystość w pokojach, na basenie i restauracjach. Obsługa bardzo pomocna i zawsze uśmiechnięta.”

• „Hotel spełnia moje oczekiwania.”

• „Hotel jest położony w pięknym miejscu, ogromna ilość basenów, wejście do morza kamieniste trzeba mieć buty. Personel przyjaźnie nastawiony, przyjazny. Ekipa teamu animacyjnego przemiła, cudowni młodzi uśmiechnięci ludzie.”

• „Baseny, infrastruktura, plaża, zjeżdżalnie to wszystko było na duży plus, pokój po interwencji też był ok, ale trzeba było dać napiwek 15 $ panu od walizek, żeby poszedł do recepcji i zmienił nam pokój. Oczywiście wszystko było z góry ukartowane i do przewidzenia. Fajni i pomocni kelnerzy w barach. Czysto!!!”

• Dexon Roma Hotel Ocena: 10

„Bardzo dziękujemy za całokształt.Wszystko było super. Polecam serdecznie:)”

• The Grand Resort Ocena: 8

„Świetna lokalizacja, piękny ogród i basen, smaczne posiłki, bardzo miła obsługa (zwłaszcza na recepcji), blisko do lotniska. Pokoje przestronne, z dużym balkonem. Polecam serdecznie.”

• „Znakomita obsługa, smaczne jedzenie”

• „Blisko Mariny, apartment przestronny, plusem są dwie łazienki , bdb stosunek ceny do jakości, miła obsługa, polecam na krótki pobyt”