2. Jordania – opinie o hotelach
  3. Amman Governorate – opinie o hotelach
Amman Governorate Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Polecam zwłaszcza za świetną obsługę oraz pyszne śniadania.”

• „Bardzo dobre śniadanie. Ładny widok z okna. Duży taras i świetna lokalizacja. Dobry kebab do późnych godzin nocnych w pobliżu obiektu.”

• Arabesque Hotel Ocena: 10

„Miły personel, który zawsze służył pomocą i dobra radą, co i jak odwiedzić przy wizycie w Jordanii. Śniadania serwowane szybko i bardzo smaczne.”

• „Było super! Lepiej niż się spodziewałam. Czysto, wygodne łóżko, bardzo dobre różnorodne śniadanie, a w pokoju czajnik. Personel bardzo pomocny powiedzieli gdzie isc na shishe i kolację. Polecam”

• Hisham Hotel Ocena: 8

„Kolejny pobyt w tym sympatycznym hotelu. Polecam!”

• „Pokoj ladny, czysty, dobrze wygluszony, wiec mimo ruchliwej ulicy tuz obok kompletnie nie bylo slychac halasu. Lokalizacja w porzadku, w poblizu duzy market.”

• Rafi Hotel Ocena: 5

„Obsługa była bardzo miła i pomocna. Śniadanie było ok. Dobra lokalizacja jeśli chodzi o odległość od atrakcji turystycznych.”

• „Wspaniały obsługa 5 gwiazdek nic dodać nic ująć polecam”

• Gloria Hotel Ocena: 10

„Bardzo polecam.”

• The Sydney Hotel Ocena: 9

„Świetna lokalizacja, bardzo miły i pomocny staff. Z hotelu jest blisko wszędzie - do knajpek, sklepów, zabytków. Można iść na piechotę. Miałam duży pokój z balkonem, był od ulicy, więc było dość głośno. Śniadanie kupuje się dodatkowo, ale jest dość dobry wybór, chociaż nie ma owoców.”