2. Turcja – opinie o hotelach
  3. Turcja – opinie o hotelach
Antalya Coast Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Sniadania znakomite. Hotel położony w bardzo dobrym miejscu”

• „Świetny rodzinny hotel, w bardzo dobrej lokalizacji, tuż obok plaży (z dość niezwykłym tunelem prowadzącym z hotelu prosto na plażę - niestety kamienistą). Bardzo dobre jedzenie, czyste pokoje i dość dużo atrakcji na terenie hotelu. Czuliśmy się naprawdę zaopiekowani przez obsługę, mogę tylko polecić.”

• „Animacje dla dzieci , obsługa , ilość atrakcji, domki na plaży”

• Kaliptus Hotel Ocena: 8

„Świetny kameralny i cichy hotel blisko wszystkich atrakcji Kemer. Przemiła i pomocna obsługa, fajny niewielki basen. Pokoje są odświeżone i co dzień sprzątane. Wi-Fi działa na terenie całego obiektu choc nieco zwalnia w pokojach. Śniadania podawane od 8:30 do 10:30 w tureckim stylu w formie bufetu”

• „Świetna lokalizacja! Bardzo miły i pomocny personel, dobre śniadanie. Szczerze polecam, sympatyczny hotel w centrum starego miasta, wszystko w pobliżu można znaleźć.”

• „Pyszne jedzenie, super zajecia sportowe dla doroslych i animacje dla dzieci, w tym "przedszkole" gdzie dzieci sa pod opieka animatorow. Podgrzewana woda w basenach dla dzieci i jednym dla doroslych.”

• „Wielki teren I dużo różnych atrakcji”

• „Dopiero drugi pobyt w Akra Hotel, a czujemy się tam jak w domu. Wokół przyjazne twarze , zarówno goście jak i obsługa. Naprawdę trudno znaleźć coś do czego można by było mieć pretensje. Wszystko na najwyższym poziomie. Na pewno wrócimy , pozdrawiamy załogę Luna Bar.”

• Falcon Hotel Ocena: 10

„Piękny widok na morze i cudowne jedzenie, personel bardzo miły i uprzejmy”

• „wszystko na najwyższym poziomie ,najlepszy bezkonkurencyjny hotel ,byłam już kilka razy, polecam z całego serca.”