2. USA hodnocení hotelů
  3. Arizona hodnocení hotelů
Arizona Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Howard Johnson by Wyndham Williams Průměrné hodnocení: 8

„Umístění,čistota. Bazén, vše super,ale“

• „Blízko hlavního tahu Naproti rychle občerstvení Plno benzinek kolem Parkování v areálu“

• „Ubytování bylo v pořádku, zařízení bylo starší, ale čisté. Postele pohodlné a čisté. Stačilo by vyměnit koberec a sedačku a hodnotila bych ještě lépe. Pokoje byly prostorné, v obývací části malý kuchyňský kout s lednicí, což bylo příjemné. Ubytovací část hotelu působí starším dojmem, ale klidně a bezpečně. Snídaně byla stnadardní amerického typu - v pořádku. Při přihlašování nebyl žádný problém. Prostorné parkoviště bylo přímo u pokojů v areálu hotelu. Byli jsme spokojení.“

• Grand Canyon Plaza Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Líbila se nám lokalita, velmi blízko do Grand Canyon. Zajímavá byla vnitřní část hotelu, která byla opravdu zajímavá - velký prostor pripomínající botanickou zahradu, velké množství vzrostlé zeleně s pěkně umístěnou jídelnou uprostřed, kterou jsme ale nevyužili a jacuzzi, kterou jsme také nevyužili. Celkově byl hotel i zařízení starší, ale nebyl vyloženě špatný, postele byly pohodlné a čisté. Přišlo mi škoda, že jacuzzi, kterou jsme měli pod balkonem pokoje, nebyla z prvního patra přímo dostupná. Musela bych obcházet venkem celý obrovský komplex, abych se dostala k jacuzzi, kterou jsme měli pár metrů od pokoje :) a to mne odradilo. Pohodlné parkování v areálu hotelu v ceně. Celkově bych ale za tu cenu čekala víc. Na druhou stranu v této žádané lokalitě není velká konkurence a ceny jsou tu vyšší a nabídky nevelké. Byl to nejdražší pobyt po celé naší třítýděnní cestě jihozápadem Ameriky :)“

• Country Inn & Suites by Radisson, Page, AZ Průměrné hodnocení: 9

„Byli jsme velmi spokojení, strávili jsme tu na naší třítýdenní cestě jihozápadem Ameriky tři noci. Byl to velmi pěkný, moderní, nově zrekonstruovaný čistý hotel. Velmi dobře umístěný. 15 minut do Antelope Cynyon, Horseshoe Bend, visitor centra a přehrady Glen Dam. Kousek to bylo i na most, kde hnízdí kondoři nebo na užasné vyhlídky na jezero Powell. Hotel byl blízko silnice, ale nijak to nerušilo, naopak hned se dalo vyjet, kam bylo potřeba. V bezprostředním okolí byl Wallmart a různá občerstvení, ale nijak to nenarušovalo klid hotelu, naopak to byla snadná možnost nákupu. Snídaně byla dobrá v příjemné prostředí, klasická americká. Velké prostory pro parkování v areálu hotelu. Doporučujeme :)“

• Relax Inn Průměrné hodnocení: 9

„All good!“

• Thunderbird Lodge Průměrné hodnocení: 10

„Poloha, posezení venku, okolí bylo super.“

• „Pohodlné na jedno přepsání, výborná snídaně v ceně 😁“

• Ramada by Wyndham Flagstaff East Průměrné hodnocení: 10

„Hotel je v dobré lokalitě, kousek od Grand Canyonu,Snídaně byla malá ale dobrá,všechno bylo ok ,doporučuji“

• CASTLE ROCK Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita byla užásná. Pani na recepci s námi prošla pokoj a ukazala nam vše potřebné.“