2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Großglockner-Grossvenediger Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Fajna atmosfera. Obok normalne gospodarstwo i szczęśliwe krowy:)”

• „W Gästehaus Zedlacherhof spędziliśmy tydzień i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pokoje są czyste, dobrze wyposażone, niczego w nich nie brakowało. Kuchnia jest świetnie wyposażona, jest kuchenka mikrofalowa, piekarnik, ekspres do kawy. Dobrym pomysłem jest udostępnienie gościom bezprzewodowego odkurzacza, przydaje się przy dłuższych pobytach. Za oknem piękny widok za urokliwą miejscowość Zedlach widoczny na zdjęciu. Nie ma problemu z miejscem do parkowania.”

• Oberrollerhof Ocena: 10

„Apartament wyposażony w pełni było dosłownie wszystko czego potrzeba, bardzo czysto, wygodnie jeżeli komuś zależy na wifi działało bez zarzutów. Widoki piękne zaraz przy apartamencie długi wyciąg orczykowy a do resortu Großlockner droga samochodem zajmuje 5min. Polecam!”

• „Śniadanie smaczne, świeże, urozmaicone, pyszna kawa. Pokoje duże , przestronne, czyste.”

• „Absolutnie wporządku.”

• „piekne widoki , mały tłok na wyciagach”

• Gästehaus Conny Ocena: 10

„Na pewno głównym plusem jest znakomita lokalizacja która pozwala by długich podróży zwiedzić piękne zakątki Taurów. Właścicielka jest rewelacyjna, zawsze gotowa pomóc i warto jej się doradzić w sprawie miejsc wartych odwiedzenia (niestety brak możliwości porozmawiania płynnie po angielsku ale daliśmy radę za pomocą tłumacza google) Śniadania były smaczne choć w naszym wypadku brakowała warzyw :-)”

• „Widoki, wystrój pokoju, czystość.”

• „Łazienka”

• „Przestrone mieszkanie na poddaszu, dwie sypialnie z łóżkami małżeńskimi, dodatkowy pokój ze stołem i telewizorem, łazienka z prysznicem i wanną, w pełni wyposażona kuchnia z mikrofalówką, piekarnikiem. Północne okna na góry i miasteczko, południowe na zabudowania farmy. Wszystko czyste, zadbane, eleganckie. Polecam!”