2. Comentarii despre hoteluri în Indonezia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Bali
Bali Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Penida Bambu Green Scor din comentarii: 10

„Locația autentică și superbă”

• Blue Wave Villa by EVDEkimi Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat!☺️ Aceasta este o vilă spațioasă într-o locație foarte liniștită. Dormitoarele sunt mari și paturile sunt foarte confortabile. Piscina de la vilă a fost excelentă și curată.👌 Proprietarul vilei este foarte prietenos, sociabil și primitor. Ne-am bucurat foarte mult de șederea noastră aici și am recomanda cu mare plăcere această vilă.”

• Blue Lagoon Secret Villas Scor din comentarii: 10

„Perfect!”

• Villa Kalisat Resort Scor din comentarii: 10

„Fantastic poziționată, vecini cu jungla!”

• Eco Bamboo Bungalow 3 Scor din comentarii: 9

„Intimitatea . Este ferit de drumul principal și zgomot.”

• Adepa Resort Scor din comentarii: 10

„Stilul cazării.”

• Bali Aroma Exclusive Villas Scor din comentarii: 10

„Absolut tot”

• La Fortuna Scor din comentarii: 10

„Zona accesibila, linistita, foarte aproape de tot ceea ce ai putea avea nevoie: cafenea, spalatorie de haine, club de noapte, farmacie, super market, saloane de tatuaj plus multe alte magazine.”

• Villa Lodek Deluxe Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat. Au fost atenti la nevoile noastre si foarte amabili. Ne-a placut mult ca Nanika ne-a pregatit micul dejun la vila si a fost foarte gustos. Proprietatea a fost stropita de tantari in timpul sejurului si am avut la dispozitie solutii de indepartat tantarii tot timpul.”

• Bidadari Private Villas & Retreat Scor din comentarii: 10

„Foarte frumos totul! Stilul clasic balinez. Micul dejun. Personalul (le-am comunicat ca din pozele de pe booking părea ca vom avea o altă vilă și de îndată ce s-a eliberat cea de care spuneam, ne-au mutat. Într-un final cea în care am fost cazați inițial ne-a rămas mai mult în suflet). Masajul. Totul foarte ok!”