2. Německo hodnocení hotelů
  3. Německo hodnocení hotelů
Berchtesgadener Land Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Bergheimat Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita: perfektní, není lepší umístění v Koningsee, než toto - 100m od lanovky na horu Jenner, výhled taktéž na horu Jenner a krásná panoramata. Krásná klidná lokalita, od náměstí Koningsee cca 5-10 min. chůzí - všude kolem je obytná zóna, takže opravdu klid. Parkování - vždy jsme našli místo, ale není pravda, že by parkoviště bylo nějak velké. Měli jsme trochu obavi, když jsme jeli na výlet a vrátili se odpoledne, že už místo nenajdeme. Naštěstí jsme jej ale našli. Personál - paní na recepci byla velmi milá, dostali jsme mapku okolí, na všechny dotazy k výletům a památkám nám ochotně vše vysvětlila a poradila. Snídaně byly dostačující, je to takové rodinné, krásně nás pohostili. Byli jsme zde přes Velikonoce a moc mě potěšily pozornosti např. vajíčka natvrdo měli nabarvená. Každý pak dostal čokoládová vajíčka zabalená v malém kartonovém obalu od vajíček. U snídaně jsme měli papír, kde byly informace o počasí a aktivitách a programech v okolí - to moc oceňuji, škoda jen, že to bylo psané v němčině. Jsou to detaily, ale já si těchto detailů všímám a vážím si jich. Bylo to od nich pozorné. Všude čisto, paní uklízečky nám každý den uklízeli a i ony byly vždy moc milé a usměvavé.“

• Hotel Neuhäusl Superior Průměrné hodnocení: 9

„Krásný wellness. Výborné snídaně se spoustou čerstvého ovoce. Klidná lokalita.“

• ibis Styles Bad Reichenhall Průměrné hodnocení: 10

„Vybaveny utulny hotel s parkovanim“

• DEVA Hotel Alpenglück Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování bylo velmi prostorné, čisté a pohodlné, snídaně naprosto perfektní.“

• Hotel Königsseer Hof Průměrné hodnocení: 8

„Kvalita jídla“

• Kempinski Hotel Berchtesgaden Průměrné hodnocení: 8

„Nádherné místo, výborné služby, skvělá kuchyně, vyhovujíci fitnes, krásne spa a dobré procedury. Moc jsme si pobyt užili…“

• Galerie Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Standartní hotelové ubytování. Pokud není pobyt pouze na noc je všechno ve městě velmi blízko. Prostě taková klidová zóna.“

• Hotel Bärenstüberl Průměrné hodnocení: 3

„Hezky pokoj 211.“

• Hotel & Chalets Lampllehen Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování v krásné a klidné oblasti 👍. Za nás perfektní. Majitelé ochotný, poradí, ptají se . Prostě super servis.“

• Hotel Am Rupertuspark Průměrné hodnocení: 10

„Velmi příjemní majitelé i prostředí, možnost domluvy česky“