2. USA – opinie o hotelach
  3. USA – opinie o hotelach
Park Narodowy Bryce Canyon Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „czysto. Wygodne łóżko”

• „Dogodna lokalizacja. Bardzo czysty i przyjemny.”

• Brian Head Lodge Ocena: 10

„Bardzo duży, czysty pokój. W samym hotelu mnóstwo udogodnień i restauracja z dobrym jedzeniem.”

• Countryside Cabins Ocena: 10

„Dobra baza wypadowa na Bryce Canyon. Naprawdę fajne domki, które są przytulne oraz ogrzewane. Łóżko jest wygodne. Sam wystrój domku jest bardzo ładny. Jest także ekspres do kawy i lodówka. Nie ma problemu ze wczesnym check outem. Można wrzucić kluczyk do boxa.”

• „Hotel w dobrej lokalizacji, ze śniadaniem w cenie i darmowym parkingiem dla gości. Jak na jedną noc ma konkurencyjną cenę, jak na tę okolicę.”

• „Duże pokoje”

• „Chcę być szczera, więc będzie szczerze. Pokój był stosunkowo stary, ale czysty, choć miał aneks kuchenny. Dodatkowo był malutki, ale zatrzymaliśmy się tam na jedną noc i dlatego nie robiło nam to problemu. Cała reszta była jednak doskonała. A piszę o basenie z jacuzzi, profesjonalnej pralni, siłowni i przede wszystkim RESTAURACJI. Restauracja urządzona w stodole na terenie hotelu to jest coś, co prawie doprowadziło mnie do płaczu ze wzruszenia. Codzienna muzyka na żywo, pyszne jedzenie, a tuż obok ognisko i pianki marshmallow. Dla ludzi z Europy bardziej amerykańsko być nie może. Przez teren przepływa rzeczka, a do tego robotę robią widoki na górki. Czy wspominałam o drodze mlecznej widocznej nocą gołym okiem?”

• „Widoki, balkon”

• Cedar Valley Inn Ocena: 8

„Dobre wyposażenie pokoju, fajnie jakby było dostępne więcej kawy.”

• Bryce Zion Inn Ocena: 10

„Czysto i wygodnie”