2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Węgry – opinie o hotelach
Central Hungary Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. Duże przestronne mieszkanie.”

• Budapest Center Ocena: 10

„Kontakt z właścicielem, świetna lokalizacja, nowe bogate wyposażenie”

• „Schludne, czyste mieszkanie. Dobra lokalizacja”

• „Naprawdę dobra lokalizacja, wszędzie można dotrzeć pieszo, obok sklep spożywczy. Bardzo dobry kontakt z właścicielem.”

• „Miły gospodarz, pomocny i dostępny. Blisko do marketu i przystanku aby dojechać w różne strony miasta.”

• „Wszytko”

• „Doskonała lokalizacja, w pobliżu sklepy i restauracje, pieszo można dojść do rzeki i parlamenty, w zasadzie caly Budapeszt zwiedziliśmy pieszo z tego miejsca bo wszędzie blisko. Mieszkanie było czyste, z niezbędnymi urządzeniami jak pralka, suszarka, mikrofalówka. Balkon jest dodatkowym atutem ponieważ byliśmy z psem i mógł on spokojnie spędzić czas na powietrzu. Cały pobyt super”

• „Super lokalizacja, blisko do środków komunikacji miejskiej. Bardzo dobra miejscówka do wieczornych wypadów na miasto.”

• „Dobra lokalizacja. Super mieszkanie z pełnym wyposażeniem. Polecam 100 % 😀😀😀”

• „Lokalizacja jest świetna. Blisko wszędzie. Apartament urządzony nowocześnie i schludnie, w starej kamienicy z duszą. Polecam”