3. Област Бургас отзиви за хотели
Област Бургас Проверени отзиви за хотели от реални гости

• „Централно разположение, страхотна гледка, паркинг (срещу заплащане). Храната беше добра, персоналът приятен.“

• Sol Nessebar Mare All Inclusive Оценка от отзивите: 10

„Обслужването беше на ниво. Много приветлив и приятен персонал. Храната беше разнообразна. Нямам забележки от към хигиена. Препоръчвам с две ръце.“

• Retro apartment Оценка от отзивите: 6

„Апартамента беше с добра локация, близка до ресторантите в града.“

• Афродита Бийч Хотел Оценка от отзивите: 10

„Усмихната и вежлива рецепционистка!“

• Гранд Хотел Поморие Оценка от отзивите: 9

„Чудесно местоположение, супер гледка към морето от всички стаи, спа центърът е чист, с разнообразни възможности за релакс, а соленият басейн е уникален. Храната е доста разнообразна и много вкусна.“

• хотел Бургас Оценка от отзивите: 8

„Хотелът е удобен, намира се в самия център на града,, закуската е богата. За да позлвате парко място е желателно да го резверите предварително по телефона.“

• Hotel RIAGOR Оценка от отзивите: 10

„Страхотен хотел, близо до плажа и центъра на Слънчев бряг и същевременно на много тиха улица. Персонала е изключително отзивчив и любезен, стаите са просторни и удобни, храната вкусна и разнообразна. Препоръчвам 🙂“

• „Чистота,храна,уют“

• Каса дел Маре Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше точно както трябва.“

• The LODGE Hotel Оценка от отзивите: 10

„Хотелчето е супер, малко беше шумно заради бала- но бяхме предупредени. Закуската е достатъчна има разнообразие..близко е до плажа, център и парка..“