3. Kastylia-La Mancha – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Kastylia-La Mancha Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wyjątkowe Toledo aż się prosi o lokalizację na Starym Mieście. Idealny nocleg do zwiedzania i spania. Plus za żel do mycia i szampon oraz lodówkę. Polecam”

• „Powiedzieć, że to wyjątkowe miejsce to za mało:) Piękny apartament z wysokiej klasy wyposażeniem i cudownym "tarasem" z prywatnym basenem, leżakami i kanapą. Wielkie, wygodne jacuzzi w pokoju. Wszystko pachnie, w mieszkaniu jest mnóstwo drobiazgów, które pokazują, że właściciele na prawdę dbają o to żeby pobyt był idealny. Dodatkowo napoje w lodówce i przekąski na śniadanie. Gdybym mogła dałabym 12/10. Zdecydowanie to jeden z najlepszych apartamentów w jakim byłam, a widziałam ich już sporo. Jako, że w czasie pobytu miałam urodziny, bliscy poprosili o dodatkowy wystrój -balony, tort, wino w ramach niespodzianki. Właściciele absolutnie stanęli na wysokości zadania. Tort był fantastyczny, wystrój - wow, morze balonów, światełek. Niezapomnianie:) Już poleciłam znajomym z Hiszpanii żeby wpadać. Gdybym mogła - zostałabym tam na dużo dłużej.”

• „Súper apartament czyściutko bardzo dobrze wyposażony wygodny cichy súper wypoczynek.”

• „Bardzo mili, współpracujący właściciele. Kontakt z właścicielami to czysta przyjemność. Apartament jest przestronny, wygodny i elegancko urządzony z wszystkimi potrzebnymi udogodnieniami. Chętnie tam wrócę.”

• „Apartament jest w pełni wyposażony, było czysto, przyjemnie. Położony blisko ścisłego centrum Toledo. Obok bary, w których można było zjeść doskonałe śniadanie. Personel pomocny, kontakt bardzo sprawny.”

• „Lokalizacja, dobre wyposażenie lokalu.”

• „Doskonała lokalizacja, urocza urządzony apartament. Apartament położony w centrum Toledo, wszędzie blisko. Pięknie urządzony, czujesz się jak w domu, przytulny, pełen uroczych drobiazgów. Apartament jest w rzeczywistości położony na 3 poziomach, na pierwszym, zaraz za drzwiami wejściowymi jest kuchnia i mała łązienka, piętro wyżej uroczy salon, jeszcze piętro wyżej sypialnia z drugą łazienką”

• „Dobra lokalizacja, cisza, spokoj. W apartamencie wszystko co potrzeba do wypoczynku, a takze przyrzadzania wlasnych posilkow. W poblizu sklepik i piekarnia. Mielismy problem z zalatwieniem taksowki powrotnej, ale zaloga Alohy spisala sie wspaniale i pomogla w rezerwacji, dzieki czemu nie spoznilismy sie na autobus do Madrytu.”

• „Znakomita lokalizacja , wysoki komfort obiektu , pełne wyposażenie użytkowe świetny kontakt z gospodarzem obiektu”

• „Widok z tarasu i wystrój pokoju”