2. Turska: recenzije hotela
  3. Central Anatolia Region: recenzije hotela
Central Anatolia Region Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Alpha Stone House Prosječna ocjena: 10

„Domacin i ljubaznost, objekt u cjelosti, blizina centra , tišina i mir.”

• Anatolia Luxury Hotel Prosječna ocjena: 8

„Pojedino osoblje bili je iznimno ljubazno”

• Flavia Cappadocia Hotel Prosječna ocjena: 8

„Simpatican mali hotel, na mirnom mjestu, izvan centra. Dobra lokacija, posebno ako imate automobil. Mjesto za parking tacno ispred hotela. Vrlo lijepa basta koju nazalost nismo mogli koristiti jer je padala kisa. Osoblje prijatno i ljubazno.”

• Historical Goreme House Prosječna ocjena: 10

„Odlična lokacija sa sigurnim parkingom ispred hotela sa video nadzorom za nas motoriste vrlo je važno. Sobe su udobne, dobar doručak na terasi koja ima prekrasan pogled na okolicu. Ujutro savršeno mjesto za pogled na leteće balone. Osoblje je vrlo ljubazno a posebno Narin koja nas je dočekala i jako ljubazno sve objasnila i to ne samo na Engleskom već i na Njemačkom jeziku i punoj joj hvala. Preporučam ovaj ugodan hotel.”

• Grand Elite Cave Suites Prosječna ocjena: 9

„Doručak uz pogled, simpatično osoblje, bazen koji iako zbog vremena nismo koristiti ipak daje neki lijepi ugođaj i zonu za opuštanje. Cave soba je odlična,malo je problematična vlažnost, ali u sobije uređaj za odvlaživanje. Sauna odlična kao i ogromna kupaonica.”

• Arinna Cappadocia Prosječna ocjena: 10

„...jednostavno lijepo💜”

• Rustic Caves Hotel Prosječna ocjena: 9

„Lokacija je izvrsna, glavne znamenitosti su u području koji je dostupan hodanjem. Okolica Goremea- izuzetno zanimljivo područje za šetnju. Najviše mi se svidjela ljubaznost osoblja, komunikacija, susretljivost, velika pohvala g. Armanu i g. Serdaru što su naš boravak učinili odličnim u smislu organizacije aktivnosti i izleta po vrlo poštenim cijenama, te transfera aerodrom-hotel. G Arman - odličan engleski, izuzetno susretljiv. Izgled sobe odgovara fotografijama, tuš je dobar, izuzetno prostran. Krevet udoban, prostran. Doručak dobar, uglavnom klasičan.”

• Grand Sera Hotel Prosječna ocjena: 10

„Čistoća”

• Adora Cave Suites - Prosječna ocjena: 10

„Lokacija hotela je idealna, jako blizu centra Goreme. Domaćini hotela bili su izuzetno ljubazni i uslužni. Pomiglo su nam organizirati turu na quadovima i turu s konjima. Soba je bila jako lijepa i udobna. Boravili smo u sobi u prizemlju #104, odgovarala je onoj prikazanoj na slikama, prekrasnog uređenja, grijali su prostoriju cijelu noć, mirno okruženje, idealno za ugodno spavanje. Doručak je bio tipičan turski, ukusan i svježih namirnica. Predivna terasa s jako lijepim pogledom na grad i na balone ujutro.”

• Rocca Stone House Prosječna ocjena: 10

„Hotel je bio jako čist, krevet je bio udoban. Osoblje je bilo jako susretljivo. Sobe su dovoljno velike i besprjekorno čiste.”