2. USA hodnocení hotelů
Central Coast California Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• La Serena Inn Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně výborná“

• O'Cairns Inn and Suites Průměrné hodnocení: 10

„Příjemné místo pro začátek cesty po příletu do LA, možnost večeře, slušná snídaně“

• Inn at East Beach Průměrné hodnocení: 7

„Čisto, na dobrém místě, kousek od pláže, cena odpovídala“

• Lompoc Valley Inn and Suites Průměrné hodnocení: 10

„Cena a výkon byly skvele. Snídaně nic moc,ale kvůli tomu jsme tam nešli. Městečko je uzasny, není turistické, takže právě americké malomesto.“

• Masterpiece Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto dokonale ubytování!!! Nejlepší na naší 17 ti denní dovolene . Vše.super!“

• Inn at East Beach Průměrné hodnocení: 8

„Ubytovani na kraji Santa Barbary, kousicek na plaz, ciste, v pohode“

• Ocean Palms Motel Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo skvela. Velmi pohodlná a velká postel, krasny pokoj, dostatek všech šamponu a sprchových gelu. Volné parkoviště, milá obsluha a dobrá lokalita. Uzasna cena. Skvely kávovar.“

• Sands by the Sea Motel Průměrné hodnocení: 9

„- perfektní lokalita - parkování přímo přede dveřmi - pár kroků k oceánu“

• Avila Lighthouse Suites Průměrné hodnocení: 9

„Výhled z pokoje na bazén a moře, celý hotel má nádherné vizuální zpracování, popravdě za celý můj život jsem nezažil krásnější výhledy z hotelu jak tady. Pokud jste například z Evropy jako já, tak tady zažijete opravdu typicky Americkou zkušenost nádherného hotelu u silnice, a vyhřívaným bazénem, dostačující snídaní a nádhernými panoramaty. Celé městečko je prostě nádherné a okouzlující.“

• Viking Motel-Ventura Průměrné hodnocení: 9

„Skvele vybaveny apartman, kuchyň, kde se dá vařit, v koupelně nich nechybělo, pohodlná velká postel, parkovani přímo pod okny“

Central Coast California – 30 nejlepších hotelů