2. Kenia – opinie o hotelach
  3. Kenia – opinie o hotelach
Coast Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Nic. Wszystko było koszmarem.”

• „Hotel przy plaży”

• „Lokalizacja”

• Aqua Resort Ocena: 5

„Hotel 3* według standardów nieeuropejskich, dobry może na krótki pobyt i dla osób mniej niż więcej wymagających. Apartament dosyć przestronny z 2 łazienkami i tarasem. W sypialniach klimatyzacja, we wszystkich pokojach wiatraki. Sprzątany codziennie. Świetni panowie z ochrony, pozytywni, uśmiechnięci. Lokalizacja - dla nas OK, krótki spacer w niewielkiej odległości od 2 wejść na plażę. Niedaleko na plażę lokalną River Beach, do dobrze wyposażonego marketu, kilku restauracji, tuk-tuki po wyjściu z bramy. (Skorzystaliśmy z kilku świetnych całodziennych wycieczek i to nas na pewno ratowało.)”

• „świetny nowy hotel, doskonale wyposażony, duży basen, przestronne, czyste pokoje, duża kuchnia, pomocny personel, doskonały stosunek jakości do ceny”

• „widok i umiejscowienie apartamentów są bardzo dogodne. Nad samym oceanem, z piękną plażą i blisko centrum miasta oraz restauracji. Piękny i zadbany ogród, miła obsługa, czysta pościel i ręczniki. Pokój był sprzątany codziennie.”

• „Obiekt naprawdę godny polecenia, przestrzeń przed domkami była dobrze zagospodarowania, same ville bardzo przestronne z klimatem. Ponadto basen był dostępny dla gości 24/7. Personel spisał się naprawdę wspaniale. Wszyscy byli mili, dbali o bezpieczeństwo zwracając uwagę z kim goście jadą oraz z kim wracają wieczorem pod hotel. Czuliśmy się tam bardzo bezpiecznie i komfortowo. :)”

• „lokalizacja w miare dobra , chociaż w innym miejscu niż zaznaczona na mapie !!!”

• „- personel, szczególne pozdrowienia dla Esther, Rosemary oraz Bensona, - odległość obiektu od oceanu i rzeki Kongo, - basen.”

• „Cudowne, ciche miejsce, blisko plaży i centrum Malindi ♥️ piękne baseny i piękny apartament. Dobre śniadanie.”