2. Grčka: recenzije hotela
  3. Grčka: recenzije hotela
Krf Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Villa Tasos Prosječna ocjena: 9

„Odličan apartmančić u prizemlju zgrade. Domaćini ugodni i izlaze u susret sa izlaskom iz sobe budući da je kraj sezone. Odlična vrijednost za novac!”

• Casa di Emilio Prosječna ocjena: 10

„Na odlicnom mjestu , parking , opremljenost na zavidnom nivou .”

• Fatiras Studios Prosječna ocjena: 9

„Izuzetno ljubazan i drag domaćin. Predivan položaj sa najboljim pogledom u mjestu, iako je malo teže dostupno autom zbog vrlo uske i strme ceste.”

• Villa Sandra Prosječna ocjena: 10

„Sve”

• IL MIRTO VERDE Prosječna ocjena: 10

„Vrlo miran, tih, udoban, čist i prostran smještaj. Izuzetno ljubazna domaćica i odlična cijena. Divna djevojka iz susjednog apartmana koja je tu smještena na duže vrijeme i koja nam je još dodatno uljepšala boravak svojim korisnim savjetima i informacijama.”

• „Idealan je, vila sa velikim dvorištem i bazenom. Vlasnica nas je kontaktirila često da se raspita dali mam treba nešto. Sve pohvale za Mariju !”

• „Apartman se nalazi svega minutu od pješčane plaže. Uredno je i mirno, okruženo zelenilom i vočkama naranče. Vlasnik apartmana je nevjerovatno susretljiv i ljubazan. Gospodin Dukakis me je savjetovao gdje mogu pojesti odličnu grčku autohtonu hranu te što mi se isplati posjetiti od interesantnih mjesta. Čak mi je izliječio upalu uha starim narodnim lijekom. Uglavnom, prekrasno iskustvo i preporučam ga svima”

• Casa Pericles Prosječna ocjena: 9

„Brz i lak dogovor, blizu centra”

• Green Hill Resort Prosječna ocjena: 9

„Pozicija i pogled”

• Rarakos Houses Corfu Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo super! Lijepo od domaćina da nas je dočekao iako smo stigli vrlo kasno, oko ponoći. Prostran apartman, pristupačan parking i vrlo blizu grada.”

30 najboljih objekata u regiji 'Krf'

na temelju 194.498 recenzija objekata na Booking.com-u