2. Шри Ланка отзиви за хотели
  3. Шри Ланка отзиви за хотели
Cultural Triangle Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Sigiri Neo Homestay Оценка от отзивите: 10

„Това беше най-хубавото място,което посетихме в Шри Ланка.Семейството е изключително гостоприемно.Имат страхотна градина и животни на които се порадвахме. Веднага след пристигането ни организираха сафари по наше желание.Вечеряхме там храната беше изключително вкусна. Стаята беше чиста имаше всичко необходимо като завивки,мрежа против комари и хавлии,тоалетна хартия и топла вода. Закуската включена в цената е божествена. Възползвах се и от допълнителни предложения от семейството като масаж на който ме заведоха. Останахме изключително доволни аз и дъщеря ми.“

• Dambulla Tourist Resort Оценка от отзивите: 10

„Намира се на пешеходно разстояние от храма на Буда.Това е главна улица недостатък е,че няма хубави тротоари и е малко опасно. Домакинът е много дружелюбен още от самото начало ми писа и се интересуваше как се движим и кога ще пристигнем. Дойде да ни вземе от спирката след което ни предложи кафе.Отидохме до храма пеша,а на връщане случайно ни видя и ни прибра. По моя молба ни препоръча ресторант.На следващият ден ни закара до спирката на автобуса.“

• Wild Hut Habarana Оценка от отзивите: 10

„Да си призная - заради ниската си цена, очаквах, че тук има някаква измама. Но престоят ни беше перфектен - собственикът Индика ни очакваше с тук-тука си на жп-гарата - въпреки, че не му бях казвал как и кога ще пристигнем! - и веднага ни предложи услугите си като шофьор и гид до всички забележителности в района, които си бях набелязал - при това, не изключително ниски цени! Самата къща е в джунглата, в съседство на парк за слонове и на метри от гарата, а закуската е невероятна! Няма как да искам повече... горещо препоръчвам!“

• Canopy Villa Оценка от отзивите: 4

„Гледката от терасата.“

• Mystique Hideout Оценка от отзивите: 8

„Приятна и просторна стая с хубава баня и гледка към хълмовете около Канди. На пешеходно разстояние от статуята на Буда (все пак бих взел тук-тук до там:)“

• Homestay Garden Rest Kandy Оценка от отзивите: 9

„Разположението, градината, собствениците.“