2. Německo hodnocení hotelů
  3. Německo hodnocení hotelů
Krušné hory Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• „Hezké, útulné a čisté pokoje. Majitelé velice příjemní, ochotný. Snídaně na jedničku. Moc děkujeme za krásný pobyt.“

• Bürger- und Berggasthaus Scheibenberg Průměrné hodnocení: 8

„Chutné jídlo v restauraci a snídaně. Milý personál, hadice na umytí kol, čisté pokoje a koupelny, pohodlné matrace.“

• Hotel Lugsteinhof Průměrné hodnocení: 10

„Již poněkolikáté naprostá spokojenost se vším - výborná strava, vyhřívaný bazén, vybavení pro děti, čistota, ochotný personál ...“

• Augustusberg Hotel & Restaurant Průměrné hodnocení: 9

„velice milý a ochotný personál“

• Hotel a restaurace Pomezí Průměrné hodnocení: 7

„lokalita“

• Hotel Schwarzbeerschänke Pobershau Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně fantastická, obsluha velmi příjemná a milá. Na to, že má němčina není úplně nejlepší okamžitě zareagovali, že mají vrchního z Čech, i pokojské byly Češky a velmi je překvapilo na Parkplatzu auto s českou registrací. Musím uznat, že jsem neočekával takovou vstřícnost, perfektní a jistě jsem zde nebyl naposledy. Prostředí - nádherné - hory a byť počasí nebylo nej, tak jsem spokojený jak s hotelem, tak i s akcí skodatreffen za mne Super!!!!!!!“

• „Vynikající snídaně, obrovský výběr.“

• Hotel Zum Bären Průměrné hodnocení: 10

„Velmi útulný hotel. Personál byl skvělý. Všude čisto a všude příjemně vonělo. Děkujeme personálu z České republiky s pomocí překladu z němčiny do češtiny. Večeře byla luxusní. Zvěřinový gulášek s knedlíkem super. Prostě nej nej 😊“

• Erzgebirgshotel Misnia Bärenfels Průměrné hodnocení: 10

„Neskutečně klidná oblast, pohodlné postele, čisté prostředí a v neposlední řadě vynikající snídaně. Milý personál. Určitě se rádi opět někdy vrátíme.“

• Hotel Krušnohorský Dvůr Průměrné hodnocení: 8

„Hotel jsme využili na Stezce Českem. Pokoj krásný, čistý, s prostorným sociálním, ale trochu stísněný. Velmi ochotný personál, skutečně výborná kuchyně. Ochota připravit nám snídaňový balíček, neboť snídaně pro naše účely začínala pozdě.“