2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Jezioro Faaker Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartments Steger Ocena: 10

„Gospodarz zapewnia nawet tabletki do zmywarki.”

• „Cudowna lokalizacja, cisza spokój. Dla dzieciaków trampolina i mala zjeżdżalnia Apartament wyposazony we wszystko co potrzebne. Zatrzymaliśmy się tylko na jedną noc w dalszej drodze i totalnie spełnił nasze oczekiwania. Udało się nawet zwiedzic okolice i przespacerować nad pobliskie jezioro”

• „Pokój z aneksem kuchennym. Blisko autostrady”

• „Wszystko piękne, nowe, dobrze wyposażone”

• Waldschlössl Ocena: 10

„wszystko ok.”

• Parkweg Lodge Ocena: 9

„Piękna okolica. Duży, przestronny i funkcjonalny apartament. Parking pod budynkiem”

• Dingsbums Ocena: 10

„Bardzo miły gospodarz, piękna okolica , wygodne łóżka. Chociaż byliśmy tam tylko 1 noc przejazdem, udało nam się wypocząć i naładować baterię na dalszą drogę.”

• Orchidea Apartment Ocena: 10

„Bardzo ładny i bardzo czysty apartament, w pełni wyposażony, wygodne łóżka, na kanapie dodatkowy cienki materac, który zwiększa komfort wypoczynku. Spokojna okolica, miejsce parkingowe, w pobliżu dwa sklepy spożywcze i restauracja.”

• „Apartament w pięknej okolicy. Widok na góry. Wyposażeny we wszystko czego potrzeba. Czysty, funkcjonalny i z wygodnym łóżkami. Polecam”

• „Przestronny, czysty apartament. Kompletnie wyposażony. Parking pod apartamentem.”