2. Maroko hodnocení hotelů
  3. Fes-Meknes hodnocení penzionů a B&B
Fes-Meknes Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Riad Safari Fes Průměrné hodnocení: 9

„Pohostinnost provozovatelů, historická hodnota budovy a rooftop view 👌“

• Dar Bhija Průměrné hodnocení: 10

„Tiché klidné čisté místo! krásný výhled na okolí a majitel moc příjemný! My jsme byli maximálně spokojeni.“

• Ryad Zahrat Fes Průměrné hodnocení: 10

„Personál byl velice milý. Ochotně nám pomohl se vším, co jsme potřebovali. Nic nebylo problém. Pořád se ptali, jestli něco nepotřebujeme. Snídaně super. Ubytování krásné. Všem doporučuji Simona a Viky Česká republika.“

• Dar Panoramic Fez Průměrné hodnocení: 10

„Pokoj byl velký, utulny a čistý. Sice menší postel než jsme zvykli ale spalo se na ni královský.“

• Dar Noursinn Fez Průměrné hodnocení: 10

„Kousek od centra, pěkný velký čistý pokoj! Se snídani se dalo také domluvit. Perfektní. Nejspíše i nejlepší matrace v celém Maroku co jsme za posledních 9 dnů spali.“

• Dar Aya Fes Průměrné hodnocení: 10

„Vše,výborná poloha,pěkný pokoj,super snídaně.Milí ubytující❤️“

• Riad Dar Mansoura Průměrné hodnocení: 10

„Moc hezke prostredi“

• Dar Rihanne Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto krásný apartmán uprostřed mediny. Ochotný majitel, který na nás čekal u parkoviště, abychom nebloudili v uličkách, dokonce nám pomohl s batohem. Apartmán dobře vybavený, s obývacím pokojem, kuchyní a dvěma ložnicemi. K dispozici byla i druhá koupelna o patro výše a samozřejmě terasa s výhledem na medinu. Snídaně chutná.“

• Palais Fes Yahya Průměrné hodnocení: 10

„Stylové, pohodlné, čisté, dobré jídlo, ochotný personál, centrum“

• Dar Bab Jdid Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné ubytování s výtečnou snídaní. Personál milý a vstřícný s výbornou angličtinou. Doporučuji všemi deseti.“