2. Dominikana – opinie o hotelach
  3. Dominikana – opinie o hotelach
Greater Antilles Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Solazul Ocena: 10

„Klimatyczne miejsce. Ładnie, czysto. Gościnni właściciele.”

• El Cielo Ocena: 10

„Otoczenie , atmosfera i unikalny klimat .”

• „uprzejmość gospodarza”

• Villa Iguana Ocena: 9

„Mieliśmy apartament familijny i tylko w jednym pokoju z 2 jest klimatyzacja. Na szczęście są wentylatory sufitowe w każdym pomieszczeniu. Ogólnie większość nocuje tutaj 1-2 noce jako przystanek w drodze na wyspę Soana, więc nie ma potrzeby jakiś super udogodnień. Na dachu jest bar i mały basenik. Na krótki pobyt polecam.”

• „Bardzo dobra lokalizacja niedaleko piaszczystej szerokiej plaży. Hotelik dość wygodny z klimatyzacją. Czysty. Bardzo pomocne osoby w recepcji.”

• „Dobre śniadanie , pokój był w porządku - co prawda bez okna ;p, ale na jedna noc nie robiło to problemu było czysto, ręczniki świeże. Bardzo miła i pomocna właścicielka- która mówi po angielsku :)”

• „Atmosfera stworzona przez gospodarzy oraz pyszne jamajskie śniadania. Obiekt zlokalizowany w odległości krótkiego spacery od lokalnej plaży o miasta. Przytulny wystrój wnętrz i przyjazny personel sprawiał, że czuliśmy się jak w domu.”

• „wspaniałe miejsce, przemiał gospodyni, spokój, dobre śniadania, mam zamiar tam wrócić”

• „Bardzo miła i pomocna dziewczyna z recepcji, przygotowała pokój wcześniej. Na powitanie zimny sok z marakuji. Cudny widok z okien na dżunglę. Wifi w pokoju i w recepcji. Blisko plaży i sklepik obok. Skromne, ale smaczne śniadanie.”

• „Basen, balkon, loklizacja”