2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Hessen – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Hessen Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja. Wygodne łóżka. Czysto. Kuchnia dobrze wyposażona. Lodówka z zamrażalnikiem co jest dla nas istotne. Ciche miejsce obok uroczego jeziorka.”

• „Udogodnienia”

• House of Blooms Ocena: 9

„Dostępny aneks kuchenny. Niedaleko sklepy spożywcze i restauracje.”

• „Schludne mieszkanie niedaleko centrum Kassel. Polecam.”

• „Czystość, udogodnienia, miły pobyt.”

• „Bardzo ładne miasteczko, blisko kolejki. Na pewno lepiej spędzić czas tutaj niż we Frankfurcie. Dojście na dworzec i przejazd do centrum FRA łącznie w 30 min. Bezpłatny parking pod samymi drzwiami. Lodówka z zamrażarką to duży plus. Na miejscu była cała chemia do używania części kuchennej co nie jest oczywistością w apartamentach z aneksem.”

• Motel Kalos Ocena: 8

„Jeżeli ktoś potrzebuje się przespać w podróży, to stosunek jakości do ceny jest dobry, a nawet bardzo dobry. Po ogłoszeniu tego nie widać ale pokój wynajmowane pokoje są w mieszkaniu wielopokojowym ze wspólną łazienką i kuchnią. Byliśmy sami, więc mieliśmy do dyspozycji całe mieszkanie. Standard stary ale jest wszystko co potrzeba i jest czysto. Mocno tureckie miasto, co chwile kebabownie. Jak Polak przezwycięży trochę strachu to można powiedzieć że jest okej, bo dla mnie kulturowo zupełnie inne miasto, nie takie Niemcy znałem. Myślę ze jakbym potrzebował noclegu w trasie w tych okolicach zdecydowałbym się ponownie, ze względu na cenę. Znacnize lepszy standard niż w noclegowniach Premiere Classe i Formuła.”

• „Wszystko OK”

• „Dobra lokalizacja. Czysto. Ładnie urządzony. To już nasz drugi nocleg w apartamenrach tego właściciela. Duzy minus za jakość materacy. Korzystamy z noclegu w tym miejscu podczas podróży z Polski do Wielkiej Brytanii i głównie zależy nam na tym aby porządnie się wyspać co niestety przez bardzo kiepskie materace nie jest możliwe. I tylko ze względu na to więcej nie skorzystamy.”

• „Bardzo ładne pokoje, czyste i wszystko było na miejscu.”