2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Hochsteiermark Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Miejsce przygotowane pod i dla dzieci. Wszystko świetne. Jedzenie pyszne i spory wybór przez caly dzien, to samo dotyczy napojów. Masa atrakcji dla dzieci, basen i wygodne pokoje.”

• „Świetne miejsce, choć w moim przypadku był to tylko przystanek w dalszej drodze.”

• Hotel Bellini Ocena: 8

„Dobre łóżko i fajne śniadanie”

• Hotel Brücklwirt Ocena: 10

„Pięknie położony hotel w bliskiej odległości od autostrady. Bardzo duży i zadbany park. Niestety Nie udało nam się z niego skorzystać z powodu deszczu. Ponieważ restauracja hotelowa była nieczynna ale otrzymaliśmy wyśmienitą rekomendację restauracji w Leoben. 5 min samochodem od hotelu. Zrobiono nam nawet rezerwację i upgrade pokoju. Dobre i urozmaicone .”

• Belvedere Ocena: 10

„Przestronny pokój, wygodne łóżka, czysto, dobre śniadania, dobre jedzenie w restauracji. Bardzo fajna strefa spa i basen. Przyjazny personel.”

• Motel24seven Ocena: 10

„Bardzo przyjemnie i czysto. Nocleg w trasie do Włoch, łatwy i szybki dojazd z drogi głównej, cisza spokój. Na duży plus aneks kuchenny z lodówką i płytą. Duże wygodne łóżko, telewizor z dość sporą ilością kanałów w tym bajki (podróż z dzieckiem). Automat do meldowania m.in. w języku polskim.”

• „Bardzo fajny hotel studencki. Dostaliśmy dwa pokoje 2 osobowe z czysta łazienka i wygodnymi Lonkami. rozmiar pokoju był wystarczający. bardzo fajna okolica i lokalizacja. na prawdę polecamy!”

• Hotel Landskron Ocena: 9

„Super garaż po hotelem, obszerne pokoje, wygodne łóżko, przybory łazienkowe, obfite i smaczne śniadanie, taras na posiłki, winda, miła obsługa, dobra lokalizacja. Podczas naszego pobytu w długi weekend było spokojnie i cicho.”

• „Widok z sauny zapierający dech w piersiach.”

• „Obsługa i dbałość o klienta”