3. Istria – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Istria Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Pobri Ocena: 6

„Bardzo ładny ogród.”

• „Z całego serca polecam. Dom czysty, dobrze wyposażony, duża przestrzeń, wygodne łóżka, duży i wysoki garaż na samochód (Sharan z boxem na dachu wjechał)”

• „Podobała.mi się lokalizacja, z uwagi na bliskość do morza, basenu oraz lokalnych sklepów, piekarni itp. Ten ośrodek to takie małe miasteczko z wszystkim co potrzebne. Idealny punkt do wypadów na Słowację czy do Wloch”

• Apartments Rita Ocena: 9

„Cisza i spokój w sąsiedztwie lasu. Idealne miejsce na pobyt z psem. Dobrze zaopatrzona kuchnia, taras przed wejściem”

• „Lokalizacja dobrze wyposażony widok z tarasu”

• „Zatrzymaliśmy się tylko na jedną noc - pokój wyposażony w aneks kuchenny, dużą lodówkę, wyjście na balkon. Malutka, ale świeżo odnowiona łazienka. Bardzo czysto i sympatycznie.”

• „Wróciliśmy kolejny rok na pobyt w okresie od 2-5 maja (głównym wyznacznikiem była bardzo atrakcyjna cena). Obiekt zdecydowanie ma lata świetności za sobą, ale niewątpliwym atutem jest położenie tuż nad brzegiem morza. Dostaliśmy wyższy standard apartamentu, niż zarezerwowaliśmy (z dwoma pokojami). Przyjemne, ciche miejsce, duży parking, do centrum Poreć ok 3 km spacerkiem piękną trasą nad brzegiem morza. Bardzo przyjemna, skałkowa plaża.”

• „Niedaleko do morza.”

• „Korzystna lokalizacja. Przepiękny widok z ogrodu. Bardzo mili gospodarze. Na powitanie gospodarze przygotowali poczęstunek. Czystość apartamentu i wyposażenie na najwyższym poziomie.”

• Villa Car Ocena: 8

„Bardzo zadbany teren, bardzo miły personel/ obsługa/ wlaściciel.”