Alpy Włoskie Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• La Tana Rooms Ocena: 9

„Pięknie położona villa z tarasem w drzewach. Bardzo miła właścicielka. Ładny, przestronny pokój. Wygodne łóżka”

• „Obiekt ma wszystko czego potrzebujemy. Mnóstwo różnych produktów na śniadanie. Wspaniały kontakt z przesympatyczną właścicielką. Zakwaterowanie bezobslugowe. Studio idealne dla 4 osób Polecam”

• „dostęp do wspólnej kuchni, prywatna łazienka, bliskość supermarketu”

• Locanda Dell'Era Ocena: 9

„Dobra lokalizacja,świetne widoki. Właściciele pomocni i bardzo uprzejmi. Pokoje czyste. Jedzenie pyszne, lokalne.”

• Villa Nirvana Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja, przyjazna obsługa, pyszne śniadania.”

• B&Bio Garda Ulivi Ocena: 10

„Ładny, zadbany pokój z łazienką, czysto, dobre śniadanie, miły i pomocny gospodarz. Dogodna lokalizacja niedaleko jeziora Garda. Parking na terenie obiektu. Polecam :)”

• „Czysty pokój, codziennie sprzątany . Blisko do centrum i na pociąg”

• SoloSonno Ocena: 9

„Bardzo czysto, obszerny pokój i łazienka , nowe meble, ogrzewanie, co przy chłodnych wieczorach bardzo istotne, a nie zawsze powszechne we Włoszech.”

• B&B FANCHETTI 1938 Ocena: 10

„Bardzo ładny, zadbany apartament. Czysta łazienka z dużym prysznicem. Zdjęcia odzwierciedlają rzeczywistość. Bardzo mili właściciele. Choć nie mówili po angielsku to można było się porozumieć. Przepyszne śniadanie jest serwowane w klimatycznie urządzonym pomieszczeniu. Apartament jest położony lekko na uboczu, mimo tego dojazd nie sprawił trudności - droga dojazdowa jest bardzo dobrze oznakowana. Cisza, spokój. Gorąco polecam.”

• „Zachowany klimat obiektu, miła obsluga”