2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Jablanica Region – opinie o hotelach
Jablanica Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Blisko autostrady, łatwo trafić, basen wewnętrzny i zewnętrzny (zewnętrzny jeszcze nieczynny). Spokojnie, choć trudno powiedzieć jak jest w innych porach roku. Spoko na przerwę w długiej podróży.”

• „Czysto i przyjemnie dobry stosunek ceny do jakości.Polecam!”

• Apostolovic Plus Ocena: 9

„Obiekt położony blisko autostrady na obrzeżach miasta. Pokój i łazienka duża, balkon wspólny dla trzech pokoi. Sprawna klimatyzacja. Super wygodne łóżka. Restauracja w osobnym budynku, bardzo klimatyczna, dobra kolacja - duże porcje.”

• Atina Lux Hostel Ocena: 9

„Zatrzymaliśmy się w drodze na odpoczynek. Doskonałe miejsce parkingowe, blisko autostrady w samym centrum miasteczka. Czysto, personel bardzo miły i uprzejmy, a co najważniejsze przyjechaliśmy bardzo późną porą nocną i nie stanowiło to żadnego problemu. Można zamówić śniadanie,, które przygotowano specjalnie dla nas, bardzo smaczne . Polecam naprawdę z całego serca.”

• Hotel ABC Ocena: 7

„Lokalizacja bardzo dobra, jedyny problem to parking ponieważ hotel usytuowany jest na deptaku be ruchu samochodowego. Można zaparkować około 300 metrów dalej na ulicy, obsługa załatwia rezerwację. Sama miejscowość jest umiarkowanie interesująca, ale warto zobaczyć cerkiew Odżaklija zbudowaną w tajemnicy, jako obiekt nie związany z kultem jeszcze za okupacji tureckiej.”

• Apostolovic Plus Ocena: 10

„Ciekawy obiekt z dużą zewnętrzna restauracja oraz dyskoteka plus muzyka na żywo . Dobre jedzenie w restauracji .”

• „Hotel przyzwoity ale dzielnica nie robi dobrego wrażenia”

• „Parking przy hotelu. Łatwy dojazd.”

• „Przyzwoite i obfite śniadanie. Lokalizacja hotelu w niezbyt dużej odległości od autostrady. Dobra miejscówka na postój w drodze na południe. Restauracja przy hotelu. Kolekcja modeli samochodów, samolotów i śmigłowców - imponująca!”