2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Jasz-Nagykun-Szolnok – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Jasz-Nagykun-Szolnok Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Było wszystko czego potrzebowaliśmy. Bardzo polecam.”

• „Bardzo dobra lokalizacja oraz niezła cena . Dodatkowo niezły układ pomieszczeń oraz wyjście na taras przed hotelem . Zamykany na noc parking przy hotelu też zasługuje na pochwałę.”

• „Bardzo sympatyczni pomocni gospodarze. Mile i schludne wnętrze starego wiejskiego domu. Polecam jako ciekawostkę. Było bardzo miło”

• „Przestronny pokój, duży parking, lokalizacja.”

• Sulyom Panzió Ocena: 8

„Fantastyczna lokalizacja prawie nad wodą. Czysty i dość przestronny bungalow. Klimatyzacja, moskitiery.”

• Nagy Vendégházak Ocena: 10

„Niesamowicie gościnni i uczynni gospodarze.Miejsce w sam raz by odpocząć.Pokój łazienka i kuchnia czyste i dobrze wyposażone.Do takich miejsc aż chce się wracać i pewnie jeszcze kiedyś wrócę”

• „Śniadanie we własnym zakresie, ale kuchnia dobrze wyposażona. Bardzo przyjemne miejsce wypadowe do innych atrakcji w pobliżu (jak rejs łódką po Tiszy, czy oglądanie Puszty ..)”

• „Domek doskonale wyposażony, wszystko czego potrzeba do wypoczynku , przygotowania posiłku. Ogrzewanie elektryczne, sprzęt sportowy, TV , grill. Miła Pani Gospodyni. Polecam szczerze”

• „Obiekt bardzo dobrze przygotowany pod potrzeby turystów. W obiekcie jest czysto i przyjemnie. Polecam”

• „Apartament Superior jest bardzo przestronny, duży taras, w kuchni wszystko, czego potrzeba”