2. RPA – opinie o hotelach
  3. RPA – opinie o hotelach
Park Narodowy Krugera Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miła obsługa,wszystko było ok.”

• hippomoon lodge Ocena: 10

„Magiczny , miejsce oryginalne, dzięki właścicielowi spędziliśmy niezapomniany pobyt . Otaczająca przyroda, dzikie zwierzęta, widok na góry, taras, basen, miejsce na ognisko robią wrażenie. Wyjątkowe kolacje i śniadania . Gospodarz nie tylko dokłada wszelkich starań abyśmy czuli się jak u siebie ale także dostarcza porad i rekomendacji . Jesteśmy również bardzo wdzięczni za pomoc w zastąpieniu przebitej opony.”

• The Elements Ocena: 8

„Właściciel bardzo miły i pomocny. Fajny, przestronny pokój z kuchnią i łazienką. Czysto. W ciepłe wieczory można korzystać z tarasu. Śniadanie dobre. Parking na posesji.”

• „W hotelu jest bardzo dobre jedzenie, śniadanie i obiad nawiązujące do standardów jedzenia domowego. Potrawy są codziennie inne i bardzo smaczne, ale nie jest to restauracja z kartą dań do wyboru. Hotel tworzy atmosferę pobytu domowego, co jest bardzo sympatyczne.”

• „Idealne miejsce na wypoczynek, dobra baza wypadowa do Parku Krugera, miejsce z klimatem. Gorąco polecam.”

• Vida Nova Kruger Ocena: 10

„Piękne położenie, miły i pomocny personel.”

• Elephant's Nest Ocena: 10

„Ładnie zagospodarowane miejsce, miła obsługa, bardzo pomocny właściciel. Udzielił nam bardzo dokładnych wskazówek dojazdu, z własnej inicjatywy zaproponował zamówienie obiadu na nasz przyjazd z pobliskiej restauracji oraz zorganizował zakupy na śniadanie, mimo że pora była już bardzo późna. 10/10, polecam z czystym sumieniem, było super.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Park Narodowy Krugera

na podstawie 37 654 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com