Jezioro Garda Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Nazionale Ocena: 9

„Śniadanie bardzo dobre. Garaz pod hotelem”

• Hotel Astra Ocena: 9

„Pierwsze co uderza po wejściu do pokoju to piękny zapach. Czystość widać tu wszędzie. Jest to jeden z najczystszych miejsc, w których nocowałem.”

• Hotel Diana Ocena: 10

„Bardzo miły i pomocny personel. Hotel położony w cichej okolicy jednocześnie 10-15 min spacerkiem do jeziora. Bardzo czysto - personel sprzątający codziennie. Parking przy obiekcie. Bardzo dobre śniadania jak na Włochy. Odrębne miejsce do przechowywania rowerów. Śniadanie można zjeść w środku lub przy basenie - nie korzystaliśmy z zewnątrz - nie było aż tak pogodnie.”

• „Duży ośrodek wypoczynkowy, blisko kamienistej plaży. Na miejscu restauracja i basen.”

• Hotel Sorriso Ocena: 10

„Hotel w klimatycznym miejscu . Właściciele w pełni oddani temu co robią. Bogate i pyszne śniadania. Restauracja ze świetnym tradycyjnym jedzeniem . 10 dni to za mało żeby zobaczyć wszystkie piękne miejsca w okolicy. Żałujemy że tak szybko minął nasz pobyt. Piotr i Edyta”

• Hotel Riviera Ocena: 10

„Taras na czwartym piętrze robi robotę”

• Garda Family House Ocena: 10

„Schludne pokoje z pięknym widokiem na jezioro oraz smaczną kuchnia.”

• Hotel Plaza Ocena: 6

„obsługa i lokalizacja”

• Hotel Dorè Ocena: 8

„Na jedna noc ok.”

• Hotel Arena Ocena: 10

„Świetny personel, fajne pokoje, dobre, jak na Włochy bardzo dobre, śniadania. Super basen i widok z dachu”