Lakonia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Natasha jest wspaniała! Wszystko dokładnie nam tłumaczyła. Apartament czysty, codziennie sprzątany. Przestrzeń wokół basenu zadbana. Śniadania codziennie te same, ale wybór był duży, więc właściwie codziennie jedliśmy coś innego.”

• „Klimatyczne, spokojne miejsce na uboczu. Świetny wybór dla osób podróżujących samochodem. ”

• „Bardzo uprzejma, pomocna i kompetentna obsługa. Bardzo ładny pokój. Piękne położenie obiektu. Ładny basen.”

• „Pięknie położony mały, urokliwy hotel z fantastycznym tarasem i widokiem na morze :) Bardzo sympatyczny właściciel, płynnie mówiący po angielsku. Wyśmienite espresso freddo na tarasie dostarczyło niepowtarzalnych wrażeń!”

• Mavromichalai Ocena: 10,0

„Niezwykla obsluga i zaangażowanie personelu Znakomita Pani Georia i reszta personelu”

• Lalloudes Ocena: 10,0

„Piękny, stylowy hotel wklejony w zaciszną zatokę. Niemalże prywatna plaża. Przepiękny widok, cisza i spokój - raj na ziemi. Klimatyzowany przestronny pokój. Przemiła i pomocna obsługa. Szybki internet. Ładny basen. Rewelacja - bardzo chcemy tu wrócić na dłuższy pobyt.”

• Hotels Kalimera Inn Ocena: 7,5

„Blisko do plaży. Blisko do pobliskiego miasteczka z mnóstwem restauracji”

• Aktaion Resort Ocena: 10,0

„Pokoje bardzo funkcjonalne, duża szafa i mnóstwo dodatkowych półek. Piękny basen, zadbany ogród. Śniadania wyśmienite, w znacznej części oferujące lokalne produkty. Byłam w hotelu po raz drugi po 8 latach i nie zawiodłam się. Polecam.”

• Elafonisos Resort Ocena: 7,5

„Standard pensjonatu na poziomie europejskim lecz mało greckim klimatem.”

• Mani Hotel Ocena: 8,8

„Bardzo duży pokój, duża łazienka, prywatny parking.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Lakonia