2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Linz Land Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Blisko autostrady w sam raz na nocleg w podróży”

• „Świetny obiekt. Bardzo ładny nowoczesny wystój. Pokój bardzo praktycznie zaprojektowany z dużym prysznicem, wygodnym łóżkiem, klimatyzacją. Możliwość samodzielnego meldunku w obiekcie o każdej porze też na duży plus. Parking przed wejście do obiektu również na plus. Podsumowując: cena do jakości na rewelacyjnym poziomie.”

• Sankt Magdalena Ocena: 9

„Przestrzeń, nowoczesne wnętrza, widok z obiektu (na panoramę miasta Linz). Przyjechaliśmy na rowerach (Donau Radweg) i podjazd stanowił wyzwanie, ale może dla widoku warto się pomęczyć :) Jeżeli ktoś wybiera się autem to w ogóle bez problemu - duży parking. Większość gości stanowili uczestnicy spotkań/ konferencji, ale spotkaliśmy się ze zrozumieniem i udostępniono nam miejsce do przechowania rowerów.”

• „Hotel bardzo czysty i nowozesny. Self-Check-in-Hotel powoduje, że można przyjechać nawet w środku nocy. W hotelu automat z możliwością zakupu napojów, przekąsek, piwa i papierosów. Dobry hotel na 1 noc, przejazdem. Przy hotelu duży sklep spożywczo przemysłowy BILLA”

• „Bardzo dobra lokalizacja obiektu.”

• „Czystość, dobre sniadanie”

• „wszystko”

• Thalinger Hof Ocena: 9

„Hotel byl czysty, odnowiony. W pokoju byly reczniki, suszarka, duzy telewizor. Łóżka a wygodne. Obsluga bardzo mila. Smaczne, obfite sniadania. Dobry punkt od autostrady. Blisko ale jednoczesnie spokojnie.”

• Hotel Turmfalke Ocena: 8

„Możliwość zakwaterowania się o dowolnej godzinie. Komfort pokoju całkiem niezły.”

• „Lokalizacja, dogodne miejsce na przerwę z noclegiem w drodze do Włoch np. nad Gardę. Śniadanie skromne ale smaczne, wystarczające. Pplecam. Personel dba o zachowanie ciszy nocnej.”