Marche Coast Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Milano Ocena: 7

„Spokojny hotel Jakoś adekwatnie do ceny”

• „Bardzo przyjemny, czysty hotel, miła i profesjonalna obsługa, dobre choć dość monotonne śniadanie”

• Hotel Bellevue Ocena: 10

„Bylem tam już 5 raz wszytko fantastyczne.Personel mega pomocny i przyjazny.”

• Albergo Cantiani Ocena: 10

„Jak na włoskie śniadanie,to b.dobre, szynka ,sery ,na ciepło bekon, jajecznica.Soki do wyboru, herbata,kawa robiona z expressu przez obsługę,ale do woli,można nawet wypić kawę później ale w czasie śniadaniowym.Ogolnie czysto ,pokój ok.Dobra lokalizacja.”

• pensione licia Ocena: 10

„Znakomita obsługa, przemili przyjacielscy właściciele, świetna lokalizacja ,normalne ceny”

• Clipper Ocena: 7

„Czystość,”

• Hotel Royal Ocena: 8

„Przyjechaliśmy gdy było bardzo głośno ze względu na otwarte wesołe miasteczko w pobliżu hotelu. Menadżer zmienił nam pokój na 3 osobowy bardziej cichy bez dopłaty . Parking był gratis. Obsługa bardzo życzliwa. Śniadania bardzo dobre , duży wybór. Hotel blisko dobrze ocenianej restauracji.”

• „Wspaniały hotel. Doskonały personel wykazujący się profesjonalizmem i życzliwością. Świetna restauracja hotelowa. Wspaniała lokalizacja z prywatną plażą i basenem.”

• „Znakomite polozenie, dobre śniadania, miły personel”

• Hotel Niagara Ocena: 10

„Wspaniała i sympatyczna pani w recepcji oraz cała obsługa. Szczerze polecam”