2. Turecko hodnocení hotelů
  3. Marmara Region hodnocení ubytování k pronájmu
Marmara Region Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• APARTMENTS BAKRAC 26 Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá lokalita, nápomocný pronajímatel Ali, naprosto vyhovující vybavení bytu. Ocenili jsme zejména perfektní čistotu a upravenost celého bytu, která pro nás byla nejdůležitější, Příjemně působí i zrekonstruovaná chodba. Toto ubytování velmi rádi doporučíme všem přátelům a známým, kteří se budou k návštěvě Istanbulu chystat.“

• Mila boutique&apt Průměrné hodnocení: 5

„Nic“

• Taksim Antique Hotel Průměrné hodnocení: 10

„poloha hotelu byla výborná“

• Private Room in Shared Apartment Průměrné hodnocení: 9

„Pitná voda, vybavení kuchyně,“

• Modern Flat in the Heart of İstanbul Průměrné hodnocení: 10

„Jsem ráda, že jsme vybrali toto ubytování. Je na naprosto skvělém místě, pár minut pěšky k trajektu, metru, tramvaji, přitom tam není hluk, ani velký provoz. Vedle je obchod, kavárna, kousek restaurace. Je skvělé, že jsme vyšli s dětmi ven, nasedli na tramvaj či trajekt a hned jsme byli u památek, v centru. Apartmán je plně vybaven, je prostorný, na postelích se skvěle spalo :-)“

• Atam Suites Průměrné hodnocení: 9

„Velmi prijemny hotel v absolutnom centre mesta, na skok do Modrej mesity a Hagia Sofia. Nadherny vyhlad na Bospor! Skutocne vyborne ranajky - velky vyber a kazdy den nieco nove, zeleninove salaty, kuskus, bulgur, kolaciky, velmi originalne a chutne! Personal bol ochotny a ustretovy, zabezpecili nam aj transfer na letisko.“

• Sofia Corner Hotel Průměrné hodnocení: 7

„lokalita super , pohodlná postel, ochotný personal“

• dolphin hotel Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita blízko centra, klidné místo.“

• „POMĚR CENY KVALITY 👌 BOŽÍ LOKALITA ÚŽASNÝ APARTMÁN (budova A)“

• Mar Suite Průměrné hodnocení: 10