2. Srí Lanka hodnocení hotelů
  3. Matara District hodnocení penzionů a B&B
Matara District Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Deep Blue Průměrné hodnocení: 10

„Malý ráj… Pro nás krásnější ubytování co jsme měli za celý dvoutýdenní pobyt na Sri Lance. Dokonale soukromí, krásná atmosféra, nádherný bazén.“

• PearlDrop Waves Mirissa Průměrné hodnocení: 10

„Nádherný výhled z pokojů i ze střechy. Výborné snídaně!“

• Healand Holiday Bungalow and Restaurant Průměrné hodnocení: 10

„Příjemný a milý pan majitel, večeře, snídaně, bazén, klimatizace na pokoji“

• Sajana Ocean Hill Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování bylo čisté, vybavení odpovídalo popisu. Jediné mínus bych zmínila vrzajíci postel. Majitel velice ochotný. Personál taky. Snídaně sice pořád stejné, ale výborné. Hned u pláže a kousek u restaurací. Pobyt jsme si i prodlužovali.“

• Celestial Inn Průměrné hodnocení: 10

„Určitě personál, prostředí a vstřícnost! Snídaně perfektní a ubytování tak moc fajn, že jsme si vzali o noc na víc :-) doporučujeme!“

• The Point Mirissa Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování v blízkosti pláže. Pro nás bez možnosti snídaně, což nás mrzelo, protože na bookingu bylo uvedeno, že lze snídani domluvit. Pokoj čistý, avšak vybavení velmi zastaralé a moskytiéra roztrhaná, Ale majitelé milí a ochotní. Poslední den nám domluvili taxi.“

• Aramba Resort Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto famózní snídaně. Klid. Krásná zahrada.“

• Maduranga n Guest Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo pěkné, pohodlné a čisté. Terasa s výhledem do ulici. Pláž v blízkosti cca 5 min. Na pokoji konvice a lednička. Snídaně skromná. Majitelka velmi milá.“

• Weligama Watergate Průměrné hodnocení: 10

„Moc příjemní a ochotni provozovatele kteří nám se vším pomohli a vyšli vstříc. Pokoj měl veškeré vybavení včetně ledničky. Klidné tiché místo a přitom jen kousek od pláže.“

• Amara Guest Průměrné hodnocení: 8

„Pobyt byl diky majiteli prijemny. Umel poradit a vysvetlit. Doporucuji“