2. Sri Lanka – opinie o hotelach
  3. Matara District – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Matara District Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Deep Blue Ocena: 10

„Personel był bardzo pomocny. Mogliśmy zrobić świeżą rybę na grillu. Super basen, skrawek prywatnej plaży, na której nasza córka mogła się swobodnie bawić.”

• „Obiekt zgodny ze standardami, pokój przytulny. Właściciele uprzejmi i pomocni. Obiekt położony niedaleko plaży oraz Wzgórza kokosowego”

• Sethun House Ocena: 6

„Super śniadania, bardzo dobre, domowej roboty, dużo owoców. Lokalizacja w cichej okolicy. Miły gospodarz.”

• Nimal's House Ocena: 9

„Ciepła, rodzinna atmosfera. Bardzo pomocni i gościnni gospodarze oraz pyszne i obfite śniadania. Doskonała baza wypadowa na pobliskie plaże i zwiedzanie okolicy.”

• „Tani hotel w centrum miasta”

• Amara Guest Ocena: 8

„Spędziliśmy przyzwoity pobyt w tym obiekcie. Pokoje były czyste i wygodne. Największym atutem była właścicielka, która była bardzo pomocna i uprzejma. Była na tyle miła, że przygotowywała jedzenie specjalnie dla mojej córki. Dziękujemy za gościnność!”

• „Lokalizacja super , pokój ok jednak w weekend imprezę na plaży w pobliskiej restauracji było słychać przez całą noc do rana!”

• „Duży pokój z balkonem z widokiem na ocean, lokalizacja blisko plaży oraz restauracji. Duże łóżko z moskitierą pozwalało dobrze wypocząć.”

• „Duże i wygodne łóżko, widok z balkonu na ocean, czysta łazienka, pomocny personel, podstawowe śniadanie, zadbany basen”

• „Lokalizacja była znakomita, tuż przy przepięknej plaży. Gospodarze byli uprzejmi i za opłatą zrobili nam pranie. Mieliśmy do dyspozycji również aneks kuchenny. Był to jeden z najlepszych noclegów podczas dwutygodniowej wizyty na Sri Lance.”