2. Wietnam – opinie o hotelach
  3. Ninh Binh – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Ninh Binh Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dziękujemy za super pobyt w tym pięknym miejscu :) ostatni wieczór spędzony z właścicielami i ich rodziną był niezapomniany. To bardzo gościnni i mili ludzie. Widoki przepiękne, wkoło cisza i spokój.”

• „Lotus Field Homestay znajduje się "na końcu świata" :) na samym końcu drogi, w totalnie pięknym otoczeniu z dala od zgiełku i hałasu. Bungalow był cudowny - bardzo przestronny z łazienką z wielkim panoramicznym oknem z widokiem, codziennie sprzątany. Wszędzie przepięknie pachniało kwiatami. Bez problemu można wypożyczyć rower lub motocykl. Śniadanie do wyboru z karty - smaczne i syte. Personel - kochany!”

• For You Homestay Ocena: 9

„Okolica piękna. W samym pokoju bardzo dużo wilgoci, która czuć. Ogólnie większych zastrzeżeń nie mam. Na przeciwko głównego widoku z pomostu trwa aktualnie budowa już niedługo zdjęcie profilowe będzie nieaktualne.”

• „Super pomocny właściciel można wypożyczyć skuter z niczym nie było problemow”

• „Piękne miejsce, bardzo pomocna i gościnna obsługa (najlepsza dotychczas z naszej 3-tygodniowej podróży). Mega polecam!”

• „Świetni gospodarze, super klimat, miła rodzinna atmosfera, czysto, wszystkie udogodnienie.”

• „W tym miejscu mieszkają wspaniali ludzie. Obudziliśmy właścicieli o 4 nad ranem i nie było problemu, żeby otworzyć bramę i wpuścić nas do środka. Służą pomocą w każdej kwestii”

• „Cały obiekt 10/10! W tej cenie to przewyższało nasze oczekiwania. Tam jest po prostu pięknie. Do tego wszystkiego bardzo mili i pomocni gospodarze, bez problemu mogliśmy się zameldować już o godzinie 5rano i bez zbędnych formalności iść prosto do pokoju ,aby odpocząć po podróży. Uprzejmi,pomocni i bardzo życzliwi. Ogród i otoczenie robi bardzo dobre wrażenie, miło odpocząć wieczorem przy basenie po całodniowym zwiedzaniu:) Śniadania były wliczone w cenę,więc korzystaliśmy, ale to takie typowo hotelowe jedzenie, nie ma się co nastawiać na pyszności;)”

• „Duży pokój, wygodne łóżko. Bardzo mili i uczynni gospodarze. Możliwość wypożyczenia skutera i przechowania bagaży zarówno przed jak i po wymeldowaniu.”

• „Bardzo dobre śniadanko oraz miła obsługa a cały obiekt dobrze utrzymany”