3. Област Перник отзиви за ваканционни имоти
Област Перник Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• „Всичко беше идеално, обзавеждане, чистота, местоположение.“

• Dilyanka Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно място! Безупречно чисто, спокойно и приятно. Нови мебели, удобно легло. Препоръчваме и с голямо удоволствие ще посетим отново. Благодарим на домакините!“

• Radomir Downtown Apartments Оценка от отзивите: 5

„Местоположениети е отлично. Точно до пешеходната зона на центъра. Просторен и удобен апартамент.“

• Radomir Downtown Apartments Оценка от отзивите: 10

„Чисто, просторно, удобно“

• Heart of Pernik apartment Оценка от отзивите: 10

„Чисто и приветливо!“

• Dilyanka Оценка от отзивите: 10

„Апартамента е прекрасен .Нова сграда чисто удобно прекрасна тераса.Домакина чудесен човек.Горешо препоръчвам.“

• Dilyanka Оценка от отзивите: 10

„Невероятно място. Силно препоръчвам. Бяхме на състезание на детето и избрахме местото за престой за нашето семейство. Невероятно място!!! Локацията е перфектна в новопостроен жилищен квартал. Притежава всички необходими удобства, който са Ви необходими. ТОП!!!“

• ЕКО БУНГАЛА Оценка от отзивите: 10

„Покри и надмина много очакванията ни. Локацията която искахме да посетим, удобства на обекта, храната в заведението. Бунгалото беше разкошно, чисто и уютно. Посрещането от собствениците, изключително коректни и лесно.“

• При митака Оценка от отзивите: 10

„Апартаментът е просторен, чист, разполага с всичко необходимо. Домакинът беше много учтив и разбран.“

• Budget overnight- Struma highway Оценка от отзивите: 9

„Чисто,удобно,има всички спортни канали вкл. и платените.Бих посетил отново.“

5-те най-добри ваканционни имота в Област Перник

въз основа на 278 отзива за ваканционни имоти на Booking.com