3. pomorskie – opinie o hotelach
pomorskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Design, obsługa na najwyższym poziomie i smaczne śniadania”

• „Wystrój, miła atmosfera, czyściutko, przytulnie.”

• „Śniadanie jest naprawdę dobre . Każdy znajdzie coś dla siebie . Jednak cena jest za wysoka .”

• „Wszystko oprócz ceny za parking”

• Och!hostel Ocena: 10

„Przemiła obsługa, nienaganny porządek i przede wszystkim lokalizacja hostelu - wszędzie blisko, dogodne połączenia transportem miejskim i najpotrzebniejsze sklepy tuż obok budynku.”

• Hotel Kozi Gród Ocena: 8

„Przyzwoity pokój, przestronna i ładna łazienka, mydło w dozownikach, smaczne jedzenie. Bardzo miłe panie w recepcji, miła obsługa kelnerska, choć trzeba zwracać na siebie uwagę żeby ktoś podszedł przyjąć zamówienie. Ale to może przez pobyt zorganizowanych grup gości…”

• „Świetna lokalizacja, przednie śniadanie”

• Gemini MiniDomki Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Wygodne łóżko :) zadbane i czyste mieszkanie:). Przyjechaliśmy późno w nocy i nie bylo żadnego problemu aby odebrać klucze i dostać się do obiektu co jest na duży plus. Myślę że kiedyś jeszcze odwiedzimy to miejsce. Pozdrawiamy Panią Anitę”

• Hostel Załogowa Ocena: 10

„Pokój bardzo schludny. Pomocny personel, bardzo dobry kontakt. Dodatkowe udogodnienia w postaci dostępu do kuchni z całym wyposażeniem i gratisami ;)”

• „Bardzo miłe i wyjątkowe jak na standardy polskich noclegów to welcome drink. Dostaliśmy bon na prosseco które było swoją drogą bardzo dobre. To nas skusiło do kolacji w tutejszej restauracji i muszę przyznać jadłem najlepsze placki ziemniaczane. Domki ok, choć małe jak na „premium” strach się bać co w innym standardzie jest. Nocleg oceniam jak udany, obsługa jest super”