Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Andora - viesnīcu atsauksmes
  3. Andora - viesnīcu atsauksmes
Pireneji Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Hotel Casa Escolano Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Viesnīcas nummurs bija ļoti labs un virtuvītē viss nepieciešamais. Milzīgs paldies viesnīcas personālam! Ļoti atsaucīgs un izpalīdzīgs. Atgriezīsimies, ja būsim šajā apkārtnē.“

• HG Alto Aragón Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Tā kā man prasīja uzrakstīt šo atsaukmi tieši latviski, ar prieku rakstu. Laikam visur pats galvenais ir cilvēki un šajā viesnīcā strādā ļoti atsaucīgie un viesmīlīgie cilvēki, kas tiešam bauda savu darbu. Mēs atbraucam vēlu un vakariņas neesam rezervējuši, bet restorana pavārs atrada mums gan vietu, gan personīgi pārliecinājas ka mums nekā netrūkst. No rīta mēs iepazinājamies ar viesnīcas vadītāju, kas arī mums daudz pastastīja gan pas sevi, gan pabrīdināja par laikas apstākļiem. Ļoti garšīgas vakariņas un brokastis. Numuri ir plaši, gultas ir tiešam lielas un ērtas, lielisks skats pa logiem. Paša viesnīca ir skaista, atrodas Formigal augstākā punktā. Ērts parkings. Viesnīcā ir SPA (bet godīgi mums nebija laika to apciemot), spēļu zona, un slēpošanas trases arī ir pavisam blakus. Blakus ir daudz foršu maršrutu tiem, kam patīk haikings.“

• Hotel Pere D'Urg 3000 Viesu sniegtais vērtējums: 5

„Patika atrašanas vieta, tuvu skibusa pieturai, veikaliem, restorāniem un vecpilsētai. Numurā liels balkons. Pieejamas cenas barā.“

• Hotel de l'Isard Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Rūpes par gaisa tīrību numuriņā, tīrs, skaista ēdamzāle ar garšīgām brokastīm“

• Yomo Imperial Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Lieliska nakstsmītne pilsētas centrā, netālu ir publiskā stāvvieta, veikali un kafejnīcas. Laipns personāls, gards un daudzveidīgas brokastis“

• Obaga Blanca & Spa Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Labas brokastis“

• Hotel Coma Viesu sniegtais vērtējums: 7

„Skaists skats pa logu, burbuļvanna, foršs bārs, garšīgas vakariņas un brokastis.“

• Edelweiss Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 7

„Trato“

• Andorra Palace Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Numurs bija pietiekami liels, tīs un kārtīgs. Numuriņā bija silti. Gulta bija ērta. Uzkopšana laba. Brokastis gardas. Atrašanās vieta ideāla, lai apskatītu visu pilsētu. Kopumā patika uzturēšanās šajā viesnīcā.“

• Albares Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti personiska, atsaucīga attieksme, gardas brokastis, ērta gulta, lieliska duša. Fantastiska atrašanās vieta.“