2. Wietnam – opinie o hotelach
  3. Quang Ninh – opinie o hotelach
Quang Ninh Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Aurora halong Ocena: 10

„Cena bardzo niska a jakość naprawdę wspaniała! Ponadto właściciel został do nocy aby nam otworzyć. Bardzo fajny hotel że przy tej cenie to murowane 10.”

• „Załoga statku jest po prostu doskonała, każde życzenie jest od razu spełniane. Załoga jest nadzwyczajnie miła i uprzejma. Jedzenie dobre ładnie podane. Byliśmy trzy dni na tym statku, codziennie odbierani byliśmy motorówkami i jeździliśmy na miejscowe wyspy, wycieczki zorganizowane w doskonały sposób zawsze jeden członek zalogi byl z nami jako przewodnik. Wycieczki w cenie noclegu-super!!”

• „Miły personel,choć nie mówią po angielsku (ale używaliśmy tłumacza). Wymienili nam również dolary na VND po przyzwoitej cenie. Winda to też plus jeśli ma się pokój na ostatnim piętrze. Generalnie pokój duży i bardzo ok, jeśli ma służyć tylko za bazę noclegową i większość czasu się w nim nie przebywa.”

• „Wybrałem ten hotel bo miał świetne opinie. Gdy przyjechałem do hotelu na drzwiach wisiała wielka kłódka 😮 mimo, że w ofercie była recepcja całodobowa. Napisałem do hotelu i po pół godzinie przyjechała pani otworzyć drzwi. Przez dwie noce byłem w hotelu sam. W związku z tym pewnie dlatego śniadanie było mało urozmaicone. Hotel czysty. Dobra lokalizacja. Obsługa nie znała angielskiego, ale bez problemy za pomocą tłumacza rozmawiałem po wietnamsku.”

• „Jedzienie, obsługa”

• „Przemila obsluga, na kazdym kroku bylo mozna liczyc na ich pomoc. Bardzo ladne pokoje i wygodne lozka. Widoki przepiekne. Plus za atrakcje w cenie.”

• Doris Cruise Ocena: 10

„Wszystko mi się podobało Wspaniała obsługa,opiekował się nami Kevin Który bardzo na pomagał i zawsze był kiedy potrzebowaliśmy .Polecam w 100 %”

• „Bardzo dobre śniadania.urozmaicone. duży wybór wietnamskich dań”

• „Byliśmy w dwie osoby w 4-os. pokoju na ostatnim piętrze, z tarasem i przepięknym widokiem na zatokę Ha Long - najlepsza opcja, polecam. Okolica może wymarła, ale my cenimy ciszę, spokój i możliwość spacerowania. Piękna plaża. Obsługa doskonała, pomogła w zakupie rejsu po zatoce i zorganizowała transfer lotniskowy.”

• „Czysto. Przepyszne jedzenie. Wspaniała obsługa. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane i przygotowane na każdą pogodę. Bardzo dużo atrakcji.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Quang Ninh