2. Srí Lanka hodnocení hotelů
  3. Ratnapura District hodnocení hotelů
Ratnapura District Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Gayan's Průměrné hodnocení: 9

„Nejlepší na tomto ubytování je lokalita. Park Udawalawe je pouze přes silnici a ráno lze pozorovat slony.“

• Wild Animal View Point Průměrné hodnocení: 10

„Z tohoto místa jsme byli naprosto uchváceni. Pobyt uprostřed ekoparku s opičkami, varanem, ptáky, a malým krokodýlem. Přestože ubytování bylo úplně vybookované, panoval v něm božský klid, většina návštěvníků tráví celý den na safari a v bazénu jsme byli s našimi dětmi úplně sami. Venkovní koupelna pod stromy nadchla nás i děti. Safari výlet jeepem organizovaný hotelem byl za cenu jako všude jinde a průvodce byl skvělý, se znalostmi o zvířatech a neskutečně milý.“

• „Vsechno naprosto dokonalé“

• Elephant Rest Udawalawa Průměrné hodnocení: 7

„Hosté byli moc milí a udělali nám uvítací drink, jejich přístup byl opravdu přátelský. Bazén byl hezky čistý a zahrada moc pěkná. Ráno jsme vyrazili na Safari, takže nám hosté dali snídani s sebou.“

• Wild River Side Průměrné hodnocení: 10

„Bylo to naše nejlepší a paradoxně nejlevnější ubytování na Srí Lance. Krásné a pohodlně zařízené chatičky v nádherné zahradě. Vše absolutně čisté, klimatizace fungovala perfektně, teplé vody byl dostatek. Na pokoji byly i pantofle do koupelny a deštník. Majitel se nám hned po rezervaci jako jediný ubytovatel sám ozval na WhatsApp a nabídl nám safari. Po příjezdu nás uvítal studenou limonádou a mokrými vychlazenými ručníky a večer nám uvařil skvělou večeři. Rád povídá o své zahradě, kde si pěstuje vlastní koření. Můžete zde relaxovat v houpacích sítích, poslouchat ptáky a pozorovat opice, jste uprostřed přírody. Na safari jsme jeli s jeho bratrem a byl to zážitek na celý život. Jeli jsme jinam než ostatní jeepy a velmi brzy jsme našli velkou sloní rodinu, matky se slůňaty a dospělé samce. Měli jsme je celkem dlouho sami pro sebe, než přijeli ostatní jeepy. Pokud se zde ubytujete určitě si objednejte i safari, budete spokojení. Řidič vám zastaví kde si řeknete a trpělivě počká až si vše nafotíte. Po safari pak dostanete obrovskou srílanskou snídani se spoustou ovoce. A pokud budete potřebovat, majitel vás osobně doveze do dalšího ubytování.“

• Kottawatta River Bank Resort Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá poloha, krásné ubytování, bazén“

• Kottawatta Village Průměrné hodnocení: 9

„Bathroom Bed“

• Royal Tusker Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Pěkný, prostorný a čistý pokoj. Personál velice milý. Snídaně a večeře vynikající. Prostředí je celkově moc pěkné. Jediné, co by se dalo vytknout, je vzhled a údržba "bazénu". Bazén je velmi malý, což z fotky úplně nepoznáte, a celkově neudržovaný.“

• World's End Base Eco-Village Průměrné hodnocení: 10

„Nejkrásnější pokoj, ve kterém jsme na Srí Lance bydleli. Nádherné okolí, bazén a venkovní posezení. Výborné jídlo. Nejúžasnější pan provozní, který se o nás krásně staral. Dokázali nám ve všem vyjít vstříc.“

• Ali Weta Safari Resort Průměrné hodnocení: 10

„Nádherný hotel, velmi čisté, moderně zařízené pokoje. Další pokoje v patře ve výstavbě. Hotel je hned naproti parku Udawalawe.“