Bucharest - Ilfov Region Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Cristian Scor din comentarii: 10

„Un hotel foarte curat, cu o camera foarte mare și curata. Patul mare și confortabil. Am fost in trecere, am stat doar o noapte, dar m-am odihnit! Parcare în fata hotelului. Pentru un hotel situat pe drum național a fost peate așteptari , cum am spus mai sus, foarte curat!!!!!!! Recomand cu mare plăcere!”

• MyContinental Bucuresti Gara de Nord Scor din comentarii: 9

„Comfortabil, curat, personal foarte amabil, foarte ok din pct de vedere al transportului (aproape de gara, aproape de metrou + alte linii care te duc in diferite parti din Bucuresti). Accesul pe holurile cu camerele se face doar cu cartele, asa ca tinand cont de zona, m-am simtit in siguranta. Exista multe optiuni de magazine + benzinarie in zona si e perfect pentru plecari devreme de la gara. Pat comfortabil (nu prea moale, bun si pt cei cu probleme la spate)”

• Athina Suites Hotel Scor din comentarii: 10

„Tot”

• The Embassy Nord Scor din comentarii: 8

„Pozitionarea locatiei”

• Peakture Hotel Scor din comentarii: 9

„Locația foarte central, curățenia, personalul de la bar foarte amabil, micul dejun diversificat”

• Elitte Inn & Suites Scor din comentarii: 10

„Totul este absolut superb.”

• Hotel Venezia by Zeus International Scor din comentarii: 10

„Atmosfera deosebita, personalul amabil , camere curate. Locatia centrala constituie un avantaj.”

• Hotel Sir Gara de Nord Scor din comentarii: 10

„Plăcut și personal amabil thank!”

• West Plaza Hotel Scor din comentarii: 1

„Locația”

• SIR FUNDENI HOTEL Scor din comentarii: 8

„A fost plăcut, curat, personal amabil”