2. Německo hodnocení hotelů
  3. Německo hodnocení hotelů
Rhine District Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Rüdesheimer Wohlfühloase Průměrné hodnocení: 8

„Rüdesheim am Rhein je výborná lokalita jako výchozí bod pro výlety v okolí Rýna. Samotné místo má malebné uličky s pestrou nabídkou míst k posezení nad sklenkou výborného rýnského vína. Je možno vyjet lanovkou mezi vinicemi, kde je nádherný výhled do kraje, najdete tu spoustu turistických a cyklistických stezek, možnost absolvovat různě dlouhé výlety lodí po Rýnu, impozantní hrady nad řekou, klášter buď přímo v místě nebo nedaleký Kloster Eberbach a Mainz. Samotné ubytování bylo sice na okraji městečka, avšak do historického centra vycházkovou chůzí 10-15 minut. Přímé okolí sice nijak krásné není-jsou tu většinou malé firmy, ale žádný výrazný hluk, v noci klid a všechny obchody (Rewe,Lidl) hned za rohem. Samotné ubytování bylo čisté, opravdu prostorné, plně vybavená kuchyň včetně kávovaru se zrnkovou kávou. Majitelka nás velmi srdečně přijala. Bezproblémově jsme mohli uložit naše kola. Je tu moc pěkné koupaliště, též v docházkové vzdálenosti.“

• Eismauer Suite Průměrné hodnocení: 10

„Lokalika vynikající, skvělé přijetí, mnoho možností k využití volného času.“

Rhine District – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 4 507 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com