3. Област Русе отзиви за ваканционни имоти
Област Русе Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Iva Luxury Apartament Оценка от отзивите: 10

„Много мило посрещане! Беше помислено за всякакви дребни детайли! Много добре подредено и чисто. Много ни хареса, че има настолни игри, книги за четене и изключително полезната книга "Архитектурата на град Русе". Има аптечка, която дори се наложи да използваме. Голяма полза ни бяха климатиците, без които трудно щяхме да се справим в горещините. Банята е добре оборудвана. Има допълнителни хавлии, завивки и възглавници. Нямаше проблем с паркирането, намира се извън градската платена зона. Препоръчваме! Бихме се върнали отново!“

• ПАРК ВЪЗРАЖДАНЕ РУСЕ Оценка от отзивите: 1

„Нищо“

• Luny apartment Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно място и като обзавеждане, и като чистота, и като локация. Отзивчива и усмихната собственическа, която наистина беше много любезна.“

• „Всичко си беше на мястото, особено местоположението на апартамента.“

• Апартамент за гости Мира Оценка от отзивите: 9

„Локацията е превъзходна“

• Royal Ruse Centre Оценка от отзивите: 10

„Близо е до центъра на града и до брега на река Дунав. Домакинът се беше постарал да направи подробни инструкции за настаняването, както и за паркирането на колата. Бяхме с куче и дори за него беше подготвил малка изненадка :)“

• Budget Luxury Apartment - Absolutely New Building! Оценка от отзивите: 5

„Има всичко необходимо в апартамента.“

• INCANTO Оценка от отзивите: 10

„Бърза и коректна комуникация със собствениците. Oтлично местоположение в центъра на гр. Русе. Много кокетен апартамент с подземно паркомясто в близост до централната градска част и крайбрежната алея.“

• LS Park Apartment Оценка от отзивите: 7

„Всичко беше супер“

• Malavi TN2 top center apartment Ruse Оценка от отзивите: 10

„Много чисто, чудесна локация, препоръчвам!“