2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Salzkammergut Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Luksusowy apartament wyposażony we wszystkie potrzebne udogodnienia, kuchnia kompletnie wyposażona, sypialnia posiada bardzo duże łóżko i obszerną szafę gdzie można pomieścić wszystkie ubrania, ponadto pokój mieszkalny z kompletem wypoczynkowym, biurkiem oraz dużym telewizorem. Łazienka i WC bardzo wygodne. Dostępny parking na samochód osobowy przy budynku. Lokalizacja mieszkania znajduje się bardzo blisko jezior.”

• „Przepiękny apartament z dużą w pełni wyposażoną kuchnią. Bardzo czysto , estetycznie.”

• Ferienwohnung Ocena: 10

„Cisza i spokój. Wygodne łóżka . Przestronne mieszkanie .”

• „Bardzo czysty apartament, dostępne ręczniki, suszarka, ekspres do kawy. Bardzo mili właściciele, pomocni.”

• „Bardzo dogodnie położony, blisko ścieżek rowerowych i jeziora Mondsee. Gospodarze bardzo pomocni, pracowici ludzie, którzy prowadzą jednocześnie gospodarstwo rolne. Polecam dla ludzi aktywnych, również dla rodzin z dziećmi aby dzieci mogły zobaczyć gospodarstwo i zwierzęta. Piękne położenie sprawia, że jest dogodnym punktem wyjściowym dla wycieczek rowerowych po okolicy.”

• Gut im Schlag Ocena: 8

„Lokalizaxja”

• „Wszystko. Obsługa gospodarzy, Apartament, czystość, Parking, lokalizacja. Spokojna okolica.”

• „Lokalizacja obiektu w Bad Ischl (jedno z wielu miasteczek uzdrowiskowych w okolicy) bardzo przypadło nam do gustu. W okolicy mnóstwo szlaków rowerowych jak i pieszych, wiele obiektów do zwiedzania. My przy okazji skorzystaliśmy z atrakcji jaką jest wjazd kolejką zębata na szczyt Schafberg.”

• „Piękna okolica, na terenie ośrodka plac zabaw, restauracja, sklep, dostęp do jeziora. Domek duży, w kuchni wszystko co potrzeba, łącznie z tabletkami do zmywarki i płynem do mycia naczyń. Sauna nagrzewa się dosyć długo, ale za to porządnie. Duże pokoje i łazienki, wygodny taras ze stołem i krzesłami przy domku. Niestety przez większość naszego pobytu padało, ale na szczęście pomimo tego że był już czerwiec to kaloryfery po odkręceniu dawały trochę ciepła więc można było np. wysuszyć ubrania bez problemu. Dotarliśmy na miejsce już po zamknięciu recepcji, ale nie było problemu z odbiorem kluczy. Obiekt zgodził się też na późniejsze wymeldowanie.”

• „Lokalizacja.”