2. SAD: recenzije hotela
  3. SAD: recenzije hotela
San Francisco Bay Area Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Elite Inn Prosječna ocjena: 7

„ljubazno osoblje, TV program”

• „Vrlo ugodno i jednostavno za kratak boravak kod aerodroma”

• Hotel Nikko San Francisco Prosječna ocjena: 10

„Ljubaznost osoblja, čistoća,udoban krevet, lokacija.”

• The Pickwick Hotel San Francisco Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo izvrsno. Lokacija hotela odlična.”

• Chancellor Hotel on Union Square Prosječna ocjena: 10

„Sve mi je bilo super.”

• Coventry Motor Inn Prosječna ocjena: 5

„Solidna lokacija”

• The Urban Prosječna ocjena: 10

„Studenti smo i tražili smo što pristupačniji smještaj na dobroj lokaciji. Hotel nas je oduševio u svakom smislu. Najprije kupaonice, nije nam bilo svejedno što su zajedničke, ali Ajde izdrzat ćemo za 3 dana, na kraju uopće nismo imali osjećaj da drugi koriste kupaonice jer je sve bilo besprijekorno cisto i uredno. Osoblje vodi brigu o čistoći i nakon svakog korištenja tuševa oni se peru. U kuhinji imate kavu, plastične tanjure, pribor za jelo, šalice, toster i mikrovalnu koje možete koristiti. Tamo su također dva aparata za piće i grickalice ako se želite poslužiti. Lokacija je savršena, izlazite iz hotela i samo 2 minute dalje je centar grada, osjećali smo se sigurno cijelo vrijeme. U blizini su i autobusne stanice tako da na bilo koji dio grada možete lako doći. Hotel ima sve naše preporuke, ako ikada opet dođemo u San Francisco svakako se vraćamo u Urban.”

• Hotel Stratford Prosječna ocjena: 5

„lokacija”

• „super osoblje, odlicna lokacija, komplementarna kava i voda po cijelom objektu, gratis pranje veša - dobije se i omekšivač!”

• Club Wyndham Canterbury Prosječna ocjena: 8

„Smještaj vrlo uredan i sadržajan.. osoblje pristojno i uredno..”