2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Schladming - Dachstein Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Radyjko pod prysznicem Niby nic szczególnego a cieszy poza tym jakość No ale umówmy się cena nie była Niska więc już oczekiwałem wiesz jakiego standardu i się nie zawiodłem bardzo miły właściciel Wpuścił mnie motorem do garażu wypadało piękne widoki na Alpy”

• Rainzhof Ocena: 10

„Położenie wysoko nad doliną ,cicho, czysto...”

• „Idealnie umiejscowiony pensjonat. Około 100 m do wyciągu, którym można zjechać do miasta. Z drugiej strony pensjonatu coś dla miłośników szlaków:) Zaraz obok szlak prowadzący do miasteczka, prowadzący przez (jak dla mnie) stromy odcinek. Przecudowni właściciele. Człowiek czuł się jak w domu, tyle, że z pięknym widokiem na Alpy i wielkim balkonem :) Gorąco polecamy :)”

• „Super śniadania, miła obsługa,”

• Bergschlößl Ocena: 10

„Bardzo bogate śniadanie, różnorodność jak w hotelu****”

• „Widok z restauracji i śniadania oraz uprzejmy personel”

• „Świetna miejscówka na dłuższy pobyt w tej częsci Austrii. Przestronne, czyste pokoje, wyposażone w potrzebne rzeczy (ręczniki, suszarka, szafki, wieszaki etc). Hotel jest położony na uboczu wioski , także nie przeszkadza ruch samochodowy albo inni turysci. Do centrum można spokojnie dojść w 15min, mając piękny widok na okoliczne góry (zwłaszcza majestatyczny Grimming !). Jest sporo miejsc parkingowych, w tym kilka zadaszonych (mój motocykl spał bezpiecznie i sucho :). Poza tym, moim zdaniem, największym atutem jest rodzinnie prowadzony hotel i kuchnia - z przepysznym menu obiadowym. Akurat na mój wyjazd pogoda była mocno deszczowa wiec większość czasu spędziłem zgodnie z mottem hotelu: pić, jeść, spać :) Zazwyczaj wolę bardziej aktywny wypoczynek, ale tym razem była to dla mnie niespodziewanie miła odmiana. Obsługa była bardzo pomocna - pozdrawiam zwłaszcza córkę Gospodarzy, która sama , profesjonalnie, obsługiwała gości hotelu i restauracji. Poleciłbym to miejsce zwłaszcza osobom które jadą albo same albo małymi grupami - ok 3-5 osób. Nie jest to wielki hotel, na ileśset miejsc, tylko uroczy , gościnny dom w przyjemnej, górskiej scenerii. Na pewno zapisuję do ulubionych ! :)”

• Haus Moser Ocena: 10

„Malownicza okolica w otoczeniu gór i wielu ciekawych atrakcji .Hausner Moser polecam , bardzo miła właścicielka, śniadanie super, pokoje przytulne i ciche.”

• Gästehaus Erika Ocena: 9

„Lokalizacja,czystość, cisza i spokój, okolica, sympatyczny właściciel.”

• Schererhof Ocena: 10

„Bardzo miła Rodzina Gospodarzy, Wspaniała uśmiechnięta Gospodyni serwująca co rano śniadania ze swieżutkimu bułkami. Nocleg w spokojnym domu na końcu drogi, cisza i wytchnienie. Bardzo miłe łóżko i mięciutkie materace i kołdry, które nas miło otulały. Wspaniała sauna po szusowaniu.”