Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Vācija - viesnīcu atsauksmes
  3. Reģiona Šlēsviga-Holšteina brīvdienu naktsmītņu atsauksmes
Šlēsviga-Holšteina Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par brīvdienu naktsmītnēm

Jaunākās atsauksmes

• Haus Maria Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Brīnišķīga cenas un kvalitātes attiecība.“

• Ferienwohnung Hansen Uphusum Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Bijām šeit jau otro reizi un naktsmītne ir palikusi tikai labāka ( lielāka ). Ir pieejams viss nepieciešamais virtuves aprīkojums. Par visu ir padomāts. Mēs brauksim vēl un varam šo naktsmītni ietekt apmeklēt arī citiem. Paldies Jums, Elfriede un Ingo!“

• Ferienwohnung Kruppa Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Atrašanās vieta ļoti laba, praktiski centrā. Baznīca, veikali, kafejnīcas, viss sasniedzams kājām. Virtuvē bija viss nepieciešamais, lai paši sev pagatavotu garšīgas brokastis. Klusums, ērtības, ko gan vairāk var vēlēties par ļoti demokrātisku cenu! Mēs palikām ļoti apmierināti un iesakām citiem ceļotājiem šo naktsmītni.“

• Grosses 2 Zi-DG in grüner Idylle! Viesu sniegtais vērtējums: 10

„saimnieks ļoti laipns mēs esam ļoti apmierināti un ieteiktu citām ģimenēm arī šeit atpūsties paldies“

• Ferienwohnung Coco Viesu sniegtais vērtējums: 7

„Atrašanās vieta“

• Gepflegtes und schönes Ferienapartment im Neubau Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Attieksme un tīrība“

• Haus am Deich Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Lieliska vieta, ar gaumīgi iekārtotu atpūtas mājiņu, viss perfektā stāvoklī, bijām ļoti apmierināti. Saimnieces ir ļoti centušās viesiem radīt idilli. Vielen Dank an die Gastgeberinnen für das schöne Rasthaus. Ich gebe 12 von 10 Punkten😂“

• Family Apartments Lübeck Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Dekoratīvie elementi“