2. Италия отзиви за хотели
  3. Сицилия отзиви за ваканционни имоти
Сицилия Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• G.Home Оценка от отзивите: 9

„Хареса ми сърдечното гостоприемство...!“

• Casacordai Оценка от отзивите: 10

„Изключително чист апартамент! Много голям! Хубави, нови мебели! Силен Wi-Fi! В близост е до Ursino Castle, на 3 минути има магазин да си пазарувате храна! На 15 минути пеша е от рибния пазар и Porta Uzeda! От Porta Uzeda можете да се разходите по бароковите улици на стария град! В помощ на всички пътуващи, пристигащи със самолет: Шатъл ALIBUS, от летището до центъра на града, струва 4 евро, на човек! Обаче можете да ползвате рейс 538, който също ходи до летището и отива до центъра на града само за 1 евро!“

• Piccolo Sole d'oro - appartamenti Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно местоположение в тихо, планинско място, където се спасихме от летните жеги и си починахме много добре. В близост има добър магазим а в апартамента оборудвана кухня и не се налагаше да ядем навън. Изключително сме доволни.“

• Dimora della Concordia Оценка от отзивите: 10

„Много удобен апартамент, с всичко необходимо за приятен престой. В съседство има магазини и заведени за хранене, от които можеш да си закупиш и храна за вкъщи. Центърът на града и основните забележителности са на 20-30 минути пешеходно разстояние.“

• Country house with view on Syracusae gulf Оценка от отзивите: 10

„Къщата е много просторна, на тихо място извън града и има всичко необходимо за да се чувствате удобно. Добре оборудвана кухня с всичко необходимо, кафе и кафеварка, посуда, хладилник. Има стая за деца! Банята е просторна, има сешоар! В Соларино можете да поръчате пица за в къщи. Гледката към Сиракуза е приказна! Има много широко и удобно място за паркиране на автомобил! Собствениците са на разположение да ви помогнат и са много мили!“

• Principe Umberto Holiday Home Оценка от отзивите: 10

„Wow! Wow! Wow! Това достатъчно ли е? НЕВЕРОЯТЕН АПАРТАМЕНТ, точно в центъра на площада! Уникална тераса, гледаща към площада! Прекрасна локация, има всичко наоколо - магазини, пицария, ресторант, барове“

• Appartamento Martoglio - Casa Vacanze - Оценка от отзивите: 10

„Апартамента беше на топ място на около 10мин.пеша до центъра. Беше много чисто и заредено с комплекти от собственика.Даже направи компломис с по-ранно настаняване. Горещо препоръчвам това място .Надхвърля очаквания.“

• Golden House Оценка от отзивите: 10

„Много чисто,приятно,удобно и на добра локация!“

• The Painting Оценка от отзивите: 10

„Апартаментът се намира на доста удобно място от всичко необходимо за прекрасна почивка. Мястото е чисто, просторно и със страхотно разположение. Има две бани с тоалетни, което го прави удобно за семейства. Намира се на 5 минути от центъра и на една права улица между гарата и аерогарата. Препоръчвам горещо!“

• Le due conchiglie Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен апартамент! Беше много чисто! Имаше всичко необходимо в апартамента! Прекрасна гледка към морето и от спалнята и от всекидневната! Хубави мебели! Отличен Wi-fi! Домакинът беше отзивчив и ни чака до късно за да пристигнем и да се настаним!“