2. Austria – opinie o hotelach
  3. Austria – opinie o hotelach
Silberregion Karwendel Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Klausen Ocena: 5

„Xxx”

• Hotel Klausen Ocena: 9

„Bardo dobre śniadanie europejskiej świeże pieczywo(jeszcze ciepłe ) . Świetna kawa . Cisza spokój , wygodne łóżko , widok z balkonu na góry . W okolicy hotelu możliwość spacerowania z psami po terenach zielonych (mamy 2 border colli) nie po betonie”

• „Wygodne łóżka, pomocni pracownicy, duża łazienka”

• Hotel Klausen Ocena: 7

„Dobre miejsce na odpoczynek w drodze na i z południa Europy. Również duże możliwości dłuższego pobytu z wyprawami górskimi.”

• „Lokalizacja hotelu bardzo dobra. Hotel należy traktować jako miejsce pośrednie w podróży. Bardzo czysto, przyjemnie, obsługa wyśmienita. Byliśmy w tym Hotelu 3-4 krotnie. Śniadanie bardzo dobre. Polecam”

• „Wygodne położenie z własnym parkingiem. Bardzo miły gospodarz. Obiekt położony blisko autostrady. Pokoje nowoczesne , czyste. Bardzo przyjazna atmosfera. Bar w hotelu. Spokojny i wygodny nocleg w drodze na południe. Dobre, obfite śniadanie. Dziękujemy i pozdrawiamy!”

• „Bardzo sympatyczny właściciel, piękny hotel z historią”

• „Wygodny, czysty i świetnie położony hotel w centrum Schwaz. Polecam”

• „Bardzo dobre śniadanie, swierze i urozmaicone, obsługa bardzo miła i pomocna”

• Hotel Jägerhof Ocena: 9

„Położenie hotelu, szacunek do tradycji i przemiły personel.”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Silberregion Karwendel